DARIIAKOVACH

Essencias De Portugal Pitonados Collection Grape Soap

Essencias De Portugal Pitonados Collection Grape Soap

Привіт, красунечки 🕊️ Я продовжую знайомити вас з брендом Essencias De Portugal

Сьогодні розповім про ще одну знахідку, це масажне мило

Повністю натуральний склад і неймовірні відчуття після душу

  • містить ресвератрол, антиоксидант, що уповільнює старіння шкіри
  • оливкова олія для додаткового зволоження та м'якості
  • стимулює оновлення шкіри, завдяки скрабуючому ефекту кісточок
  • покращує текстуру шкіри, роблячи її гладкою та еластичною
  • насичує шкіру вітамінами та мінералами
  • ідеально підходить для всіх типів шкіри
  • легко змивається, не залишаючи жирного відчуття на шкірі

Продукт поєднує в собі глибоке очищення та зволоження, роблячи шкіру м'якою та гладкою. Завдяки спеціальній формулі, розробленій дерматологами, мило м'яко масажує шкіру, стимулює кровообіг та сприяє здоров'ю шкіри, завдяки чому ви відчуваєте приплив сил та релаксацію. Використання подрібнених виноградних кісточок як натурального скрабу допомагає видалити відмерлі клітини, відновлюючи свіжість вашої шкіри.

SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA(WATER), PARFUM(FRAGRANCE), GLYCERIN, VITIS VINIFERA SEED POWDER, SODIUM CHLORIDE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, CI 77891, BHT, TETRASODIUM EDTA, TETRA SODIUM ETIDRONATE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, GERANIOL, CI 42090.

Упакування

Пластиковий футляр, що дуже виручає у зберіганні. Адже це надзвичайно зручно для перевезення, для зберігання на поличці ванної кімнати.

Є вся інформація, захисні наліпки

Аромат

Аромат мила і квітів,олій. Не можу описати точно, але дуже приємний аромат.

Використання

Мило має масажні випуклі елементи, що приємно масажують тіло. А також подрібнені виноградні кісточки, що виступають скрабуючими часточками

І це суцільний кайф і релакс

Мило дуже гарну дає піну

Після використання шкіра аж скрипить чистотою, жоден інший засіб мені не приносив такого ефекту

Мені дуже подобається, це якийсь новий вид турботи про себе. Тому що натуральний склад, чудовий ефект і відчуття чистоти та приємного аромату на тілі впродовж доби-це найкраще, що може бути

Спробуйте і ви, щиро рекомендую

Обіймаю🤍