Ta_nyaaaaaaa

#testmakeupclub Знайомлюся ближче з косметикою Rimmel

#testmakeupclub Знайомлюся ближче з косметикою Rimmel
#testmakeupclub Знайомлюся ближче з косметикою Rimmel

З брендом Rimmel я познайомилася вперше також завдяки клубу - за челендж серед подарунків був блиск-олійка, яка мені дуже сподобалася. Огляд тут 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/44801/

А трохи пізніше на тестування отримала уже засоби, про які йтиметься сьогодні. Розпаковка була тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/44706/

Уже тоді я відразу зрозуміла, що тональна основа і консилер мені будуть занадто світлими. Принаймні саме ЗАРАЗ, влітку, бо я засмагла. Але загалом я дуже зраділа світлим відтінкам, нарешті таке, що підійде і сподобається багатьом. Мені на осінь-зиму теж буде супер.

А тепер детальніше про кожен, пропоную розпочати з тональної основи.

#testmakeupclub Знайомлюся ближче з косметикою Rimmel

Ця серія оформлена у блакитних тонах, мені таке дуже подобається, мій улюблений колір 😻

Туба має об‘єм 30 мл, що вважається +/-стандартом для такого роду засобів.

Ціна від 270 грн.

За гарний тональний - це дуже смачна вартість))

✅ некомедогенна

✅ стійка

Відтінок 010 Rose Ivory не дарма так називається, адже він дійсно доволі світлий і має чіткий рожевий підтон.

Текстура рідка, схоже на сироватку, тому з тубою треба бути обережною, бо можна пролити пару крапель на той же одяг.

Аромат стандартний косметичний, ненав’язливий.

Тональний має середню, ближче до низької перекривної здатності, тому я б вважала ідеальним саме на літо, коли не хочеться важких, щільних текстур.

Він перекриває незначні нерівності, недосконалості, але не перекрив на всі 100% навіть мої почервоніння.

Але загалом тон вирівнює гарно.

Має сатиновий фініш, натуральний, злегка сяючий. Є можливість нашарувати, але тоді дещо змінюється вигляд на обличчі. Може підкреслювати текстуру.

Не можу сказати, що на обличчі зовсім непомітний, але відчувається комфортно.

Протягом дня, навіть у спеку, не сповзає, тримається гарно.

Оцінюю його на 8/10.

Гарна, легка тональна основа. Без дива у якості щільного перекриття, але натуральний фініш і рівний тон (за відсутності значних почервонінь та/чи висипань) забезпечить.

Додаю фото вигляду тону з повним макіяжем і лише тон + консилер.

Далі про консилер.

Флакон виглядає доволі масивним і об‘єм складає 10 мл. Це дуже щедро для консилера 🥰

❗️ як консилер, так і тональний мають гарний строк придатності - цілих 24 місяці після відкриття. Для мене це значний плюс, бо часто не встигаю використати косметику, особливо декоративну.

Аплікатор великий, дуже зручний у використанні.

Знаю, що його порівнюють з Tarte, візуально дійсно схожий на нього. Мені ще нагадує L’Oréal, який маю в арсеналі.

Ціна від 220 грн.

Відтінок має таку ж назву, як у тонального, але відрізняється від нього, є більш світлим. Власне, так і має бути, адже консилер призначений для висвітлення певних зон, ну і додаткове маскування недоліків :)

На мені він зараз виглядає майже білим.

Він не тече, крапля тримає форму.

Консилер щільний, як на мене, то трохи суховатий. Надовго залишати на обличчі не рекомендую, бо схвачується доволі швидко і тоді складно тушується.

ДУЖЕ економний у використанні. Вистачає буквально пару крапель для перекриття темних кіл. Перекриває і почервоніння, висипання.

Зі своєю основною задачею справляється на всі 10000%, цим мені дуже сподобався.

Стійкість ідеальна, він витримує навіть воду, не пливе. Давно у мене не було таких хороших консилерів.

Тримається весь день, не сповзає. Лише при нанесенні западає у складочки, але це не проблема, бо один раз поправляю, закріплюю пудрою і більше з таким протягом дня не стикаюсь.

Моя оцінка: 9,5/10

Всього пів бала знімаю за те, що мені здається суховатим і через це інколи важко тушується, підкреслює текстуру шкіри. Хоча загалом і по стійкості, і по зручності нанесення шикарний.

І остання на черзі туш для вій.

Туш має дуже незвичну для мене щіточку, НЕ силіконову, якими я звикла користуватися.

Вона доволі тонка, щетинки середньої довжини, ближче до краю коротші.

Колір дійсно екстра-чорний. Класична класика, так би мовити 🖤

У використанні виявилася дуже зручною, зовсім не фарбує, не відбивається на повіках.

Вона шикарно, ледь не до неба, подовжує вії 👀, розділяючи їх.

Так-так, зовсім нова туш, яка ще відносно рідка, зовсім не склеювала мої вії.

Особливого об‘єм я не побачила, але зачарована довжиною, розділеною кожною вією.

Виглядає дуже достойно 🔥 Можна нашаровувати. Я люблю фарбувати у 2 шари.

Стійкість. Туш не осипається і не відбивається до кінця дня. АЛЕ не відбивається і не тече за умови відсутності хоч краплини вологи.

Якщо ви відноситеся до тих людей, у яких сльози при плачу, при сміху, від вітру й інших умов, то ви мене зрозумієте.

Коли очі сльозилися, туш відбивалася. Сльози (плач) не витримує зовсім, тече по щоках.

Однак за відсутності вологи прямо на віях чи в зоні очей, туш поводиться гарно.

Моя оцінка 9/10

Так, всього бал знімаю за страшну боязнь будь-якої рідини у туші)

Дякую MUC за можливість тестувати. Це дуже цікавий досвід ❤️