Hanna Domashenko

Такий бажаний набір для моєї 'summer skin routine'

Такий бажаний набір для моєї 'summer skin routine'
Такий бажаний набір для моєї 'summer skin routine'

Тримаю в руках серію догляду за жирною/комбінованою шкірою, яка стала амбасадором мого спекотного літа.

В таку погоду моїй шкірі потрібна особлива увага, адже надлишки себуму не тільки роблять лице надто блискучим, а ще й провокують нові висипання… Тому влітку шкіра може виглядати подразненою, з запаленнями, розширеними порами та блиском таким, що видно, мабуть, в космос!

🍃вирівняти тон шкіри;
🍃заспокоїти;
🍃прибрати зайвий блиск;
🍃надати матовості зі зволоженням;

Все це зможе зробити нова доглядова серія для обличчя Joko Blend Skin Detox. Перевірено на собі!

Такий бажаний набір для моєї 'summer skin routine'
Такий бажаний набір для моєї 'summer skin routine'
Такий бажаний набір для моєї 'summer skin routine'

У мене тут всі кроки очищення, тонізаціі та зволоження шкіри, які нададуть обличчю того бажаного «детокс» ефекту.

🍃міцелярна вода;
🍃гель для вмивання;
🍃матувальний тонік;
🍃балансувальна сироватка;
🍃матувальний крем.

В комплексі при регулярному використанні всі ці засоби будуть працювати над контролем вироблення шкірного себуму, попередять появу нових висипань, вирівняють тон шкіри та нададуть правильного зволоження.

Вся лінійка засобів ідеально підійшла моїй шкірі! Користуюся зранку та ввечері. Про тонкощі мого підходу в рутині з цією серією розповім трошки згодом в окремому дописі, аби не томити своїм лонгрідом😌

А як ви рятуєте шкіру в літню спеку? Може маєте фаворити в догляді чи якісь лайфхаки на такий період?