Nastina

Eveline Cosmetics BB Magic Gloss Lipgloss 6 w 1

Eveline Cosmetics BB Magic Gloss Lipgloss 6 w 1

Раніше не звертала уваги на продукти для губ від Eveline. Та чотири роки тому помітила в магазині блиски від EVELINE з позначкою BB 7-в-1. Купила відтінок 358, який замінив мені і рідкі помади і блиски.

Чотири роки тому помітила в магазині блиски від EVELINE з позначкою BB 7-в-1. Вибір відтінків був значний, та купила відтінок 358, який замінив мені і рідкі помади і блиски.

Аромат, як на мене апельсиновий з дрібкою ванілі.

Блиск має щільну текстуру і той самий правильний нюдовий відтінок. Я його часто наносила як самостійний продукт і виглядало це надзвичайно гарно, ніби карамель😍 Та іноді і комбінувала його з кораловою помадою, блиск пом'якшував колір та робив його ніжнішим. Звісно ж, блиск досить липкий, тому ті хто уникає липкості в продуктах для губ, не оцінять сьогоднішнього BB-блиску від EVELINE.

Але для мене це 10/10

Перша упаковка закінчилася років 2 тому, але мені на день народження подарували новий в цьому ж відтінку💛

Так що, я знову маю в косметичці бежевий нюд🍫

Пишіть, чи пробували цей блиск, та чи сподобався він вам?

Дякую, що дочитали мій відгук до кінця. Залишайтеся з моїм блогом, тут цікаво ❤️

Eveline Cosmetics BB Magic Gloss Lipgloss 6 w 1
Eveline Cosmetics BB Magic Gloss Lipgloss 6 w 1
Eveline Cosmetics BB Magic Gloss Lipgloss 6 w 1
Eveline Cosmetics BB Magic Gloss Lipgloss 6 w 1

Коли відкручуєш блиск, то пензлик одразу сильно підстрибує, як показано на фото нижче. Для когось це неважливо, а є люди, що не люблять такий ефект. Мені в принципі це неважливо, та спершу я була трішки здивована, бо до цього у моїх блисків для губ такого не було.