Ta_nyaaaaaaa

Чому цей набір ідеальний? А він такий, і я у захваті

Чому цей набір ідеальний? А він такий, і я у захваті
Чому цей набір ідеальний? А він такий, і я у захваті
Чому цей набір ідеальний? А він такий, і я у захваті

Я збиралася придбати крем для рук Shelly, як от побачила новинку - цілий набір. Подумала, що він мені треба, а поділитися зможу з найближчими - мамою і бабусею. Усі 3 сподобалися, але кожен має свої властивості, тому далі розповідаю детальніше.

Розповідати буду по порядку про кожен крем, зліва направо.

Всередині кремчики, які коротко охарактеризую:

✅ 3 кремчика однаковим об‘ємом - 45 мл

✅ схожий дизайн, відрізняються лише кольором

✅ можна знайти крем для закриття будь-яких потреб шкіри рук: з антибактеріальною дією, відновлення, заспокоєння, зволоження, пом’якшення

✅ кожна туба має фольгований захист

✅ кожна туба має зручний дозатор і кришечку фліп-топ

✅ усі мають приємний аромат

Впевнена, що КОЖНА і кожен залишиться задоволеним від такого набору, від кожного кремчику.

Чому цей набір ідеальний? А він такий, і я у захваті

Має відновлюючі, живильні та пом’якшувальні властивості.

Має надзвичайно приємний солодко-косметичний аромат, наче з легкою віддушкою фруктів.

Залишається на руках ще пів годинки точно

Текстура крему середньої густини, не рідкий, але і не занадто густий. Легко вилучається з туби, бо вона м’яка, а консистенція крему шикарно, швидко, без жодних складнощів розподіляється по руках і поглинається «в нуль», не залишаючи жирності і липкості.

Склад у нього потужний, виділю основні ключові компоненти:

💧 алантоїн - сприяє нормалізації регеративних процесів епідермісу

💧муцин равлика - захищає від агресивного середовища, стимулює активні відновлюючі процеси у клітинах, пришвидшує загоєння

💧 олія ши (каріте) - глибоко зволожує та пом’якшує шкіру

Після нього ручки м‘які, гладенькі, зволожені. Результат миттєвий, а зволоження тривале, бо крем не зникає з рук, відчуття наповнення не покидає і через пів дня після нанесення.

Саме відновлюючий крем є моїм фаворитом 🔥 По текстурі, аромату, швидкості поглинання, ефекту - ВАУ.

Має відновлюючі, заспокоююсь та пом’якшувальні властивості.

Аромат відрізняється від попереднього. Цей крем уже пахне солодкими квітами, так ніжно, ненав’язливо і все так само ж приємно. Залишається на руках після поглинання.

Текстура чудова, відмінностей не помітила. Наче вершки таке і вбирається шкірою.

Ключовими компонентами є:

💧 алантоїн

💧еластин - робить шкіру пружною, сприяє загоєнню, здатний проникати глибоко у шкіру

💧 колаген - надає шкірі здорове сяйво, пружність, покращує колір шкіри, відновлює структуру епідермісу зсередини

💧олія ши (каріте)

Мені подобається яка рівна, сяюча і м’яка шкіра рук після крему. Вона наче оброблена фотошопом у реальному житті. Зволоження вистачає також дуже надовго.

Казкова текстура зовсім не обтяжує шкіру, уже за хвилину можна продовжувати займатися своїми справами, бо жодної важкості/жирності не відчуваю.

Має антибактеріальні, зволожуючі та пом’якшувальні властивості.

Його аромат відрізняється від двох попередній кремчиків.

Зовсім не солодкий, не квітковий, а максимально нейтральний - кремовий, косметичний.

Сподобається найбільше тим, хто не любить віддушки.

Текстура від попередніх зовсім не відрізняється, однак за відчуттями більш живальна.

Цей крем я використовую, коли рукам потрібна 🆘-допомога, тобто терміново. Або коли шкіра дуже пересихає. Тому вважаю його ідеальним на холодну пору, він точно справиться навіть з дуже вибагливою і сухою шкірою рук.

Ключові активні компоненти:

💧 арніка - має протизапальний, протизастійний ефект, посилює кровообіг, тим самим зміцнює, тонізує шкіру

💧 еластин

💧 кератин

Незважаючи на однакові текстури, саме крем з кератином, сріблом і екстрактом арніки здався мені найбільш потужним саме живильним кремом. Від розгладжує, зволожує, вирівнює, заповнює кожен міліметр шкіри, даруючи відчуття комфорту.

Цей набір щиро рекомендую усім. Як для власного використання, так і на подарунок, бо пакування виглядає мило й доволі презентабельно. Отримавши такий у подарунок, ручки завжди будуть доглянуті, а настрій позитивний від такого результату.

Адже шкіра зволожена протягом 5+ годин без бажання поновити крем, кутикула й нігті виглядають доглянутими, а руки загалом як у режимі фотошопу, проте це все у реальному житті 😍 Власне, на фото ж усе помітно!)

Нарешті я зрозуміла чому ці креми такі популярні і їх всі хвалять. Тепер я у вашій команді 🥰