Pilirina 💛💙

LUNNITSA: оберіг краси за словʼянськими традиціями

LUNNITSA: оберіг краси за словʼянськими традиціями

Зроблю розпаковку неймовірного боксу якість та дизайн якого перевершили всі мої внутрішні очікування 🫶

LUNNITSA  – український бренд, історія якого розпочалася у 2020 році з лінійки мінеральних солей для ванної. Прагнення перетворити звичну рутину на ритуал лишилися незмінними. Саме тому більшість продуктів містять природні олії, екстракти та вітаміни, щоб живити красу та наповнювати енергією зовні та зсередини.

Термін LUNNITSA - словʼянський оберег, який з давен захищав жінок і молодих дівчат, дарував здоров'я, силу, привабливість і родючість у всіх її проявах. Так що неймінг у бренду зʼявився не просто так.

А ще, окрім традицій, у LUNNITSA є власне потужне виробництво з новим обладнанням та якісна сировина від сертифікованих постачальників.

І, як говорить засновниця бренду - Олена Номеровська:

"Сила жінки – в умінні підтримувати, об'єднувати та відчувати. У її природній силі та красі. Саме так і народилася ідея LUNNITSA. Ідея чистої, натуральної косметики, яка бере найкраще від природи та наших предків. Адже кожна з нас заслуговує на щоденні ритуали, що підсилюють її внутрішнє сяйво".

Я у шоці від пакування боксу. Красиво, правда ж?

Іноді слова заміняють істинну дієвість продуктів, але не з LUNNITSA 🌿