Nastina

Покупка на роки - Електрична зубна щітка, БІЛА

Покупка на роки - Електрична зубна щітка, БІЛА

Доброго деньочка! Завжди користувалася звичайними щітками для чищення зубів, але мені було цікаво спробувати електронну. І в жовтні 2020 року я таки зважилася на покупку електронної зубної щітки.

Тоді вона коштувала 580 грн, в комплекті була зарядна станція, щітка та 2 насадки

З того дня пройшло вже майже 4 роки і в мене вже склалося певне враження про товарВ комплекті була інструкція, 2 насадки і сама електронна система.

Я до неї купую і оригінальні насадки і в рази дешевші аналоги. Я вважаю, що краще частіше міняти щітку/насадку на не завжди оригінальну заміну, ніж півроку юзати оригінал.

Заряджаю кожні 4-5 днів, за умови, що користуюся нею 2 рази на день. На жаль, не знаю час до повної зарядки, бо щітка не має жодних датчиків, індикаторів рівня заряду.

Я з задоволенням користуюся електронною зубною щіткою. За такий великий час, можу виділити її недоліки та переваги.

Недоліки:

- дорогі насадки, але можна знайти аналоги.

- нестача датчиків, індикаторів.

Переваги:

- проста і зручна у використанні.

- Порівняно з рештою щіток Oral-b, ця має невисоку ціну.

- Найголовніше - довговічність. Не уявляю, скільки ще вона пропрацює. Поки все чудово працює, вибором задоволена на всі 100%.

Для усіх, хто тільки знайомиться з електронними зубними щітками, раджу цю щітку. Для початку вона - топ! Далі, звісно, можна придбати більш "наворочену", а поки працює ця, в мене нарікань нема.

10/10

Абсолютна рекомендація🥰

Покупка на роки - Електрична зубна щітка, БІЛА
Покупка на роки - Електрична зубна щітка, БІЛА