Булан Ірина

Ензимна Пудра Medipeel : Новий Секрет Ідеальної Шкіри

Ензимна Пудра Medipeel : Новий Секрет Ідеальної Шкіри

Нарешті спробувала Ензимну Пудру Меді Піл! Спочатку я була трохи скептично налаштована. Ну, знаєте, черговий продукт, що обіцяє зробити твою шкіру ідеальною. Але, зрештою, цікавість взяла гору.

Перше враження – дуже зручна упаковка і приємний аромат. Додала трохи води до пудри, перетворила її на ніжну пінку і почала умиватися. Почуття розкоші – це не перебільшення. Мої очікування вже тоді почали змінюватися.

Після використання шкіра справді виглядала свіжішою і більш гладенькою. Ніяких подразнень чи стягнутості. Схоже, ензими працюють на повну. Через кілька днів регулярного використання я помітила, що пори стали менш помітними, а тон шкіри вирівнявся.

Мушу визнати, що Меді Піл робить саме те, що обіцяє. Хоча, звичайно, я не очікувала чарівного перетворення за одну ніч. Але поступове покращення стану шкіри було очевидним.

Отже, якщо ви шукаєте новий продукт для догляду за обличчям і готові витратити трохи більше часу на ритуал краси, Ензимна Пудра Меді Піл варта спроби. Твоя шкіра скаже тобі «дякую», а гаманець… ну, він все зрозуміє з часом.

Ензимна Пудра Medipeel : Новий Секрет Ідеальної Шкіри
Ензимна Пудра Medipeel : Новий Секрет Ідеальної Шкіри