Вікторія М🌹

Vacation MAKE-UP BAG р.1

Vacation MAKE-UP BAG р.1
Vacation MAKE-UP BAG р.1
Vacation MAKE-UP BAG р.1

Відпустка не довга і не коротка, та і в коротку відпустку я не можу поїхати лише з однією сумкою або косметичкою

Цього разу їх у мене 2:

👝Косметичка велика, яка вмістила засоби для волосся, тіла та обличчя

👝Косметичка для декоративки

Отже, щоб не перевантажувати допис засобами, це буде частина про те, що вмістилось до першої косметички

Vacation MAKE-UP BAG р.1

Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA++++

Тонер для обличчя зволожуючий двофазний з комбучею Top Beauty

Ампульна есенція з екстрактом центели азіатської SKIN1004 Madagascar Centella Asiatica 100 Ampoule

Нічна сироватка з вітаміном С для зменшення видимості пігментних плям, зморшок та вирівнювання тону шкіри обличчя - Garnier Skin Active Vitamin C Night Serum

Заспокійливий лосьйон з екстрактом алое Isntree Aloe Soothing Emulsion

Очищувальна пінка для обличчя Heimish All Clean Green Foam pH 5.5

Medi Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil Гідрофільна олія з пробіотиками й колагеном

Антивіковий крем для шкіри навколо очей та обличчя з ефектом ліфтингу AHC Ten Revolution Real Eye Cream For Face

Бальзам для губ “Банан+Полуниця” Lapush

Маска 3 в 1 "Банан", живлення для сухого і дуже сухого волосся Garnier Fructis Superfood Mask

Відновлювальний спрей для волосся Kallos Cosmetics Botaniq Superfruits Repair Hair Spray

Тонік для волосся "Гідролат Hydro-Mix" Agor Summer Hair Tonic

Шампунь для волосся "Догляд і детокс" для жирних коренів і сухих кінчиків Schauma

Щітка для волосся, чорна з фіолетовим Janeke Superbrush

Мультифункціональна суха олія для тіла LAMEL Make Up Sunwave Shimmering Body Oil з шимером та олією макадамії

Парфумований спрей-міст для тіла з шиммером Top Beauty

PHarmika Спрей сіті протект СПФ 50 City Protection Spray SPF 50 - використовую саме для тіла

Зволожувально-живильний бальзам для тіла, для сухої та чутливої шкіри Eveline Cosmetics BodyCare Med+ Body Balm

Спрей від усіх літаючих комах та кліщів Extravel Strong

Антицелюлітна гель-маска для тіла "Крижане обгортання" H2Organic

Банки вакуумні масажні для живота і тіла "Антицелюлітний масаж, чарівні контури тіла" Chudesnik

Зараз можу зробити висновок і наочно бачу, що моє обличчя потребує набагато більше засобів, ніж інші частини тіла

Воно не може існувати без цієї купки

А те що мені треба багато всього я і так знала😁