Mila Masiukova

Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками

Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками

Про термотуші, як такі, я дізналась на просторах спільноти. Для знайомства я обрала самий дешевий варіант, та не очікувала від неї багато. Загалом мені підходять майже всі туші, тому стараюсь обирати хороше з бюджетних варіантів. Туш The Saem Saemmul Perfect Curling Mascara стала саме таким.

Від природи в мене прямі, але досить довгі вії. Я час від часу роблю ламінування, ефект в мене тримається близько 2 місяців. Ця туш допомагає підтримувати цей ефект, не знаю як в неї це виходить, але вона справді трохи підкручує вії, мабуть за рахунок зігнутої щіточки.

Мені не сподобалась щіточка, оскільки я віддаю перевагу маленьким силіконовим, але звикла я до неї швидко.

Наноситься туш добре, хоч і є досить густою, проте лягає рівномірно, без комочків. Якщо потрібно додати об’єму, краще нанести 2 шаром, але майже відразу, бо сохне досить швидко.

Тепер про основну перевагу цієї туші та трішки про недоліки..

Туш витримує воду і дощ, але погано витримує це все при спеці. Тобто, коли прохолодно вона суперстійка, можна навіть почухати повіки. Але якщо спітніти в гарячу погоду (а останнім часом було +37), то може трохи потекти. Це легко підправляється вологою серветкою.

На очах туш виглядає досить природньо, це чудовий варіант на кожен день. Особливо літом, коли не хочеться перевантажувати себе макіяжем.

Змивати туш важко, міцелярка так просто її не бере. Я використовую 2 варіанти:

1. Досить тепла, майже гаряча вода, розтираємо туш, потім змиваємо міцеляркою.

2. Гідрофільний бальзам ( https://club.makeup.com.ua/post/41983/ ), а потім гель для вмивання. Це мій улюблений варіант.

Туш я рекомендую спробувати, зважаючи на її ціну, ви нічого не втрачаєте, а туш дійсно непогана. Погортайте фото, там є випробування водою. Я використовувала улюблену термальну воду - https://club.makeup.com.ua/post/44716/

Якби була силіконова щіточка, туш би була ідеальна. А так через щіточку є нюанси з нанесенням і туш виглядає не достатньо ідеально на віях для мене.

Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками
Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками
Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками
Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками
Корейська туш зі своїми перевагами та недоліками