Missmili

Нашумівший dr.Ceuracle

Нашумівший dr.Ceuracle

Скільки ж шуму наробили Spf бренду Dr.Ceuracle!

Тому, коли побачила в продажу зразочки ,зразу взяла собі два,щоб оцінити дію в повній мірі

Що ми маємо:

Dr.Ceuracle Cica Regen Vegan Sun Gel SPF 50+ PA++++-сонцезахисний веганський крем-гель у складі якого є центелла азіатьська відома своїми заспокійливими та відновлюючими властивостями,а за сонцезахисні властивості відповідають сучасні хімічні фільтри-аденозин і мадекасозід.

Нашумівший dr.Ceuracle

Склад більш ніж чудовий.

Додаю:

Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Glycerin, Niacinamide, Tromethamine, Polyglyceryl-3 Distearate, 1,2-Hexanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Centella Asiatica Extract, Cetearyl Alcohol, Caprylyl Methicone, Pentylene Glycol, Polysilicone-15, Actinidia Arguta Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (rosemary) leaf oil, Polymethylsilsesqyioxane, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Methylpropanediol, Polyether-1 , Carbomer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Stearate Citratw, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium-51, Adenosine, Myristic Acid, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid.

В мене пробнички по 2мл.

Одного пробничка мені вистачило на два рази,то засіб виявився дуже економним

Аромат у спф приємний,пахне ефірною олією зелений чай і ще чимось травʼяним.

Консистенція-кремова,на перший погляд доволі легка.

Розподіляється по шкірі добре,багато крему не потрібно,залишає сяючий фініш який згодом стає більш натуральним.Поглинається не супер швидко,але хвилин за 15-20 фініш стає спокійнішим ніж на фото

По відчуттям він доволі поживний,я гадала що він буде більш полегшенним,а от на шкірі відчувається доволі комфортним навіть у спеку.

А тепер мінуси)

Мінус у ньому суттєвий,він скочується.Спочатку я думала що пакетику 2 мл на обличчя та шию стало забагато,тому він скатався,але на наступний раз я нанесла його вдвічі менше-і він все одно скатався.

Тому висновок такий,спф хоч і з хорошим складом-мені не підійшов,те що він скатався на шкірі- вважаю суттєвим мінусом.