Zhukovka

Мій відгук на Сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++

Мій відгук на Сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++
Мій відгук на Сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++
Мій відгук на Сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++
Мій відгук на Сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++
Мій відгук на Сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++

Нещодавно я відкрила для себе чудового помічника в догляді за шкірою - сонцезахисний крем для обличчя Nacomi Next Level City SPF 50 PA++++. І я вражена настільки, що просто не можу не поділитися своїм досвідом.

Цей крем представлений у стильній баночці об'ємом 50 мл, який виглядає естетично і привабливо. Крем під назвою City ідеально підходить для використання у міських умовах, тоді як варіанти Basic та Holiday забезпечують надійний захист на повсякдень та під час активного відпочинку відповідно.

Крем підходить для всіх типів шкіри, що є великою перевагою. Його легкість вражає: він не створює відчуття маски на обличчі, має надзвичайно приємну текстуру і вбирається буквально на очах. Це робить його ідеальним для використання як основи під макіяж.

  • Забезпечує захист від ультрафіолетових променів та синього світла гаджетів завдяки спеціальним фільтрам у складі: Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Ethylhexyl triazone, Methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol.
  • Робить шкіру менш сприйнятливою до впливу навколишнього середовища.
  • Діє як антиоксидант, відбиваючи атаку вільних радикалів, завдяки наявності оливкової олії, екстракту плодів брусниці та полімеру гіалуронату натрію.
  • Надає шовковистості та гладкості, допомагає позбутися сухості і стягнутості завдяки олії пасифлори, насінню льону, гіалуронової кислоти та вітаміну Е.

Коли я зазирнула у склад крему, була вражена, наскільки він багатий і корисний. Це не просто санскрін, а справжній доглядовий помічник.

Та найбільше мене вразила його надзвичайно легка текстура, яка миттєво поглинається шкірою, залишаючи після себе шовкові відчуття.

Рекомендую цей крем всім, хто ще у пошуках ідеального засобу захисту від сонця. Особливо враховуючи його бюджетну ціну, це знахідка!