𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Black Opium Illicit Green: мабуть, найкращий фланкер із сімейства опіумів

Black Opium Illicit Green: мабуть, найкращий фланкер із сімейства опіумів

Black Opium Illicit Green був випущений у 2022 році.

Мені дуже подобається флагман, але цей фланкер його перевершив. Якщо порівнювати Illicit Green з першою версією, то він менш солодкий і трошки свіжіший за рахунок зелених нот, хоча загальна база практично така ж.

Black Opium Illicit Green: мабуть, найкращий фланкер із сімейства опіумів

Піраміда

Початкова нота: Груша, Зелений мандарин, Листя інжиру
Нота серця: Інжир, Жасмин, Квітка апельсина
Кінцева нота: Бурбонська ваніль, Кава, Пачулі

Black Opium Illicit Green гучно стартує соковитою грушею з цитрусом і зеленню, створюючи смачний і свіжий сплеск.
Серце аромату плавно розкривається ніжними квітами, які красиво обрамляють цей поток.
В базі чітко відчуваю каву, приправлену ваніллю і деревними нотками пачулі.
Ммм... Вийшло шикарне і спокусливе зілля.

Аромат насичений, густий, солодкий, але цукровість тут не зашкалює, як в класичній версії. Фруктова свіжість і зелений акорд робить Illicit Green більш полегшеним серед усіх опіумів.
Парфум дурманить с перших нот, він манкий, об'ємний, теплий і огортає особливою атмосферою. Шлейфовий.


Навіть зараз у спеку, його можна спокійно носити і він не задушить, хоча на мою думку він буде більш актуальним на прохолодну погоду. Мені здається, що саме тоді він буде розкриватися ще красивіше.

Є в ньому щось магічне, що притягує і не відпускає.

Він комфортний і затишний, для мене не важкий і не приторний.

Стійкість має прекрасну! На собі я його відчуваю на протязі усього дня. Під кінець чую, що пахну наче цукерочка праліне в обіймах ванільної бази і більш легкими кавовими нотами. На одежі запах залишається і на наступний день.

У мене 2 таких пробника, думаю, що на осінь-зиму куплю повний формат, бо цей парфум мене зачепив. Якщо ви полюбляєте класику, то цей фланкер неодмінно сподобається.