Pilirina 💛💙

NIVEA Luminous 630: чому він мені навіює ретро спогади?

NIVEA Luminous 630: чому він мені навіює ретро спогади?
NIVEA Luminous 630: чому він мені навіює ретро спогади?

Оскільки я є носієм скандинавського генотипу, вирішила додати собі у догляд скандинавську косметику. І серед усіх засобів Nivea, які давалися на тестування, цей крем показав себе чи не найкраще.

NIVEA Luminous 630: чому він мені навіює ретро спогади?

Аромат пізнаваний і навіює ретро спогади про аналогічну віддушку легендарного Nivea у синій баночці. Luminous 630 осучаснили, текстуру зробили легшою, але асоціаціі при нанесенні нікуди не діти.

На перший погляд, текстура крему дуже ніжна та легка, схожа на молочко для тіла. Це візуальна омана. Насправді крем щільний і досить поживний.

Поглинається не миттєво, але якщо проявити терпіння, ранкове відображення у дзеркалі вже через кілька тижнів дасть свої результати. Ні, ви не розгладите ним зморшки, але, працюючи у комплексі з нічними активами, шкіра буде візуально виглядати більш доглянутою.

Розумію, що в складі немає натуральних і супер корисних інгредієнтів, але мені це не заважає балдіти від текстури, що тане як масло. Тактильно крем відчувається як ідеальна, однорідна, в міру масляна маса.

Звісно, дорогі доглядові засоби, працюють у рази краще, але у них складові та вартість інші. Тому цим кремом від NIVEA задоволена на всі сто, для свого цінового сегмента він класний.

І, камон, давайте все ж таки перестанемо вірити маркетологам щодо розгладжуючих властивостей крему за 10$! Ми ж дорослі дівчатка 😉