Viktoria_Ilnytska

Фарбування брів вдома?

Фарбування брів вдома?

Я вже давно доглядаю за своїми бровами самостійно, фарбую їх та пророблюю форму в домашніх умовах🙌🏼

Тому для себе обрала одразу повноцінний набір для брів. І розповідаю про все детально, аби ви теж, на моєму досвіді змогли спробувати, переконавшись, що кожна може бути сама собі майстром😉

Фарбування брів вдома?

Важливою передумовою в якісному спрацюванні дії фарби є очищення, знежирення шкіри наших брів. І найкраще з цим впорається шампунь-піна для брів та вій від Joly:Lab що сприяє:

✨повному очищенню

✨демакіяжу

✨знежирюванню

✨кращої фіксації фарби

Тому спочатку вмиваємо наші брови та шкіру навколо них цим шампунем. Я це роблю за допомогою щіточки, масажними рухами, за рахунок якої, точно очиститься шкіра від ороговілих часточок. Варто промивати впродовж 1-2хв, аби активні компоненти могли проникнути у волоски та добре прочистити волосся та шкіру.

Ця пінка представлена в обʼємі 80мл. Дуже економний розхід: одного натискання вистачає сповна для очищення брівок, тож вистачить на довго.

Досить зручна помпа, шо легко натискається. Рекомендується взбовтати перед використанням щоб забезпечити рівномірний розподіл активних компонентів у піні.

Аромат приємний, солодкуватий, відчувається ваніль.

Пінка гарно очищає шкіру без відчуття стянутості🩵

Одразу після очищення шкіри, переходимо до формування контуру наших брівок. Для цього чудово підійде паста для контурингу брів. У мене вона лілового кольору. Я не використовую трафарети чи лінійку для промальовки контуру. Але якщо ви початківець у цій справі, то вам це стане в нагоді😉

Отже, у мене одна брова трохи густіша за іншу, відповідно роблю контур так, аби максимально зрівняти відмінності. Для цього варто використовувати скошений пензлик та починаючи з початку, по лінії росту волосків, проводжу пастою спочатку по нижньому ряду і потім зʼєдную з верхньою частиною брів🙌🏼

Паста для брів запобігає потраплянню фарби на небажані ділянки шкіри, тому окрім функції контурингу, вона ще й захищає шкіру від фарби.

Ще цікава особливість даної пасти полягає в тому, що вона містить пігмент, який світиться в неоновому світлі та під ультрафіолетом, тому її можна використовувати для створення яскравих образів, фото- та відеоконтенту📸

Як тільки я промалювала бажану для себе форму, переходжу до вищипування волосків-спочатку йдуть ті, що знаходяться поза зоною пасти. Пізніше скоригую, як брови профарбуються.

Для корекції форми брів чудово підійде пінцет бренду. У мене - точковий, підходить для захоплення найтонших волосків, не обламуючи їх. І що важливо - не потрібно по кілька разів виривати один й той самий волосок, через неможливість захопитися за нього звичайними пінцетами. Цей же, навпаки, захоплює одразу найтонші та найменші волоски🪄 До того ж пінцет виготовлений з медичної сталі найвищої якості, що гарантує тривалий термін служби і надійність. Вперше в мене пінцет такої заточки, і я тепер з жодним інакшим не хочу працювати🫶🏻

Фарбу для брів слід обирати у відтінку, наближеному до кольору волосся. У мене - світло-коричнева та окислювач до неї 3%. Тюба фарби та окислювача дуже зручні у використанні. Обʼєм фарби 15мл; обʼєм окислювача 50 мл. Ці засоби підійдуть й для фарбування вій✨

Фарбу слід добре замішувати 1:1 з окислювачем та обовʼязково в неметалевій тарі. Окислювач обирається в залежності від бажаної насиченості кольору: чим вищий відсоток, тим колір на бровах буде насиченішим. Формула фарби містить олії аргани та жожоба, які м'яко діють на шкіру та волоски, запобігаючи їх пересушуванню і дискомфорту під час процедури. Як тільки фарба замішана, робимо викладку на попередньо-промальовану форму. Наносимо так, щоб фарба повністю охопила волоски на шкіру, словом «по багатому»🪄

Починаю викладку з початку до кінця хвостику і відслідковую 5 хв: через цей час змиваю початок брови, аби не було такого контрасту і ще наступні 5 хв тримаю залишки фарби, загалом виходить 10 хв витримки для основної площі брів.

Фарбу змиваю ватним диском змоченим у воді😉

Фарба рівномірно лягає на потрібну ділянку шкіри, якісно профарбовуючи брівки.

Долучаю фото одразу після процедури та вигляд брівок через тиждень.

Філер для догляду за бровами та віями JOLY:LAB – це високоефективний продукт, призначений для зміцнення та живлення брів та вій.

Основні функції філера:

  • покращує ріст, густоту та якість волосся;
  • перезавантажує цикл росту волосся;
  • стимулює мікроциркуляцію та живлення волосяних цибулин;
  • активізує регенерацію волосяних фолікулів, які сприяють здоровому зростанню волосся, внаслідок чого брови та вії стають густішими.

Засіб представлений в скляній баночці обʼємом 10мл, набирається піпеткою та легко розподіляється по бровам та віям🙌🏼

Філер використовую не тільки після процедури фарбування, а й на щоденній основі.

Аромат відчувається пряної вишні🤤

Формула засобу збагачена  унікальним компонентом Capilia Longa™. Це запатентований іспанською лабораторією Vytrus Biotech (Барселона) рослинний активатор росту волосся, який має міжнародний екосертифікат COSMOS. Також у складі серед активних компонентів міститься гідролізований кератин та олія жожоба🤍

Фіксую брівки заключним засобом - гелем для брів. Він гарно моментально фіксує волоски, не залишаючи білого нальоту та не склеюючи їх.

Наноситься легко завдяки зручній обʼємній щіточці. Фіксуючий гель для брів, так само як і філер використовую щодня✨

Чесно кажучи, це вперше в мене такий повноцінний набір і можу з впевненістю стверджувати що він розкішний.

💫Кожен засіб несе свою, таку важливу функцію у догляді за брівками та віями і тим самим, створює фантастичний результат

💫Це ідеальний довершений набір не тільки для домашнього догляду, а й для професійного.

💫Це про отримання бажаного та тривалого результату.

💫Це про якісний догляд

Тому, якщо ви в пошуках засобів догляду за брівками та віями, з цими, ви не прогадаєте.

Дякую за увагу квіточки🫶🏻