Кузя Ю-а

Якісний повноцінний догляд від Barbers

Якісний повноцінний догляд від Barbers

Це ідеальний комплекс для щоденного догляду за обличчям Barbers Men's Face Care, що містить очищаючий гель та зволожуючий крем, які забезпечують всебічний догляд для чоловічої шкіри.

Очищаючий гель для обличчя (150 мл):

  • Делікатно очищає шкіру від забруднень та надлишку себуму.
  • Формула з ніацинамідом, пантенолом і центелою азіатською підтримує баланс і здоров'я епідермісу.
  • Регулює вироблення шкірного жиру, знижує активність бактерій, покращує тон і пружність шкіри.
  • Зміцнює гідроліпідний бар'єр, не порушує природний рН баланс, добре піниться та не залишає відчуття стягнутості.
Якісний повноцінний догляд від Barbers
Якісний повноцінний догляд від Barbers
  • Інтенсивно зволожує шкіру, покращує тон та мікрорельєф.
  • Формула з комбучею, скваланом і центелою азіатською пом'якшує шкіру, запобігає втраті вологи, знижує почервоніння, подразнення і чутливість.
  • Містить алантоїн, бісаболол і пантенол для додаткового захисту епідермісу.
  • Легка текстура, не залишає відчуття стягнутості, підходить для всіх типів шкіри.

Очищаючий гель для обличчя вразив своєю ніжною формулою. Гель добре піниться і ефективно очищає шкіру від забруднень і надлишку себуму. Після використання не залишає відчуття стягнутості, а навпаки, шкіра виглядає свіжою і зволоженою. Формула з ніацинамідом та центелою азіатською дійсно допомагає покращити тон шкіри і контролювати роботу сальних залоз. Зменшуються висипання.

Зволожуючий крем також залишив позитивне враження. Його легка текстура легко вбирається і не залишає жирного блиску. Крем добре зволожує шкіру, покращуючи її тон і текстуру. Заспокійливі компоненти, такі як сквалан і комбуча, допомагають зменшити подразнення і почервоніння.

Обидва засоби мають приємний аромат і добре підходять для щоденного використання. Цей комплекс чудово доповнює мій догляд за обличчям і я радий, що знайшов продукти, які не лише виконують свої функції, але й надають відчуття комфорту. Рекомендую цей набір усім, хто шукає ефективний та якісний догляд за чоловічою шкірою.

На фото мій син, бо йому сподобалось допомагати мені в якості моделі :))