D A S H A

Farmstay тонер з Avocado

Farmstay тонер з Avocado

Farmstay - дуже вигідний корейський бренд і вони випустили досить вдалий тонер для обличчя, про який треба розповісти.

Farmstay тонер з Avocado
  • Made in Korea
  • 350 ml
  • "keeps your rough and dry skin soft" - тобто призначений для сухого типу шкіри
  • зручний дозатор
  • має захисну фольгу
  • пляшка у вигляді затемненого зеленого скла, але це пластик звичайний
  • тонер прозорий
  • рідина - у вигляді класичного тонеру, тобто трохи густувата, краплина не розтікається так легко як вода
  • економно витрачається ( у мене не менше 3 місяців)
  • тонкий ніжний парфумований аромат
  • у відкритому вигляді зберігати 12 місяців
  • у складі є спирт, Alkohol Denat.

Я завжди з обережністю ставлюся до вмісту спирту у доглядових товарах, але щодо цього тонеру хочеться сказати - не хвилюйтесь за цей факт, тонер діє дуже м'яко, гіпоалергенно і не викликав жодної сухості. Користуватись ним було одне задоволення.

Із приємного у складі:

  • Allantoin
  • Sodium Hyaluronate

Екстракти:

  • центелла азіатська
  • ромашка аптечна
  • алое
  • чай зелений
  • гамамеліс
  • троянда
  • авокадо

мій тип шкіри обличчя - схильний до сухості.

  • Тонер дуже ефективно зволожує, живить, при цьому він не важкий і своєю "авокадністю" не обтяжує шкіру
  • не залишає відчуття масного покриття, не липкий
  • ним приємно користуватись і вранці і ввечері, досить універсальний для будь-якої погоди
  • не дивлячись на свою поживну властивість, підійшов влітку, коли жарко і хочеться свіжого рідкого чи гелевого догляду, на холоди тим паче підійде

Є лише один момент, який я особисто помітила:

коли ви нанесли тонер, дайте трохи часу поглинутись йому, ввібратись в шкіру, близько 30 секунд хвилину не більше, вже потім наносьте подальший догляд, креми тощо. Нанесення крему одразу поверх нього відчуватиметься, ніби він не до ввібрався, але при цьому не треба довго чекати і створювати собі незручність, напевно вміст авокадо створює таку властивість, не зважаючи на це, ним всеодно користуватись приємно і він не створює жодного дискомфорту.

Також у літній сезон зверніть увагу на гель алое від цього ж самого бренду Farmstay, хіт сезону:

https://club.makeup.com.ua/post/42775/

Не соромтеся підписатись на мене, у мене вже зібрався альбомчик відгуків на товари, які вам точно буде цікаво почитати.

Підписуйтесь. Бажаю Вам вдалих покупок!