Вікторія М🌹

Антицелюлітна гель-маска для тіла "Крижане обгортання" H2Organic

Антицелюлітна гель-маска для тіла "Крижане обгортання" H2Organic
Антицелюлітна гель-маска для тіла "Крижане обгортання" H2Organic

Хочу поділитися з вами чому мені сподобалась гель- маска "Крижане обгортання"

В моєму досвіді користуванні анти целюлітними кремами мені траплялись такі текстури, які дають хороше зволоження, тому вони були густенькі і жирненькі, а деякі ще й розіргівали тіло

Але влітку хочеться легкості і прохолоди, а відчувати на собі крем як щось зайве зовсім не хочеться

Саме Антицелюлітна гель-маска для тіла "Крижане обгортання" H2Organic закрила мої потреби

Замовила я її рандомно, майже без відгуків, лише подивилась склад (а саме наявність таких складників: вітамін е, гіалуронова кислота, еластин, колаген, кофеїн, папая, ялівець), ще й обʼєм мене задовільнив

Тут аж 500 мл. за приємною доступною ціною

Антицелюлітна гель-маска для тіла "Крижане обгортання" H2Organic

Water, Maris aqua (and) Propanediol (and) Porphyridium Cruentum Extract, Carbomer, Carica Papaya Fruit Extract, Caffeine, Rutin, Sodium Hyaluronate, Benzil Alcohol, Benzyl Nicotinate, Menthol, Hydrolyzed Collagen, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Hydrolyzed Elastin, Juniper Berry Essential Oil, Eucaliptus Globulus (Eucaliptus) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Tocopheryl Acetate.

Маска дійсно має консистенцію гелю, яка трохи нагадує желе блакитно - зеленого напівпрозорого кольору

Вона легко набирається пальцями і розподіляється по "проблемним" ділянкам тіла не залишаючи ніяких жирних слідів або відчуттів як після живильного крему

Гель дає легеньке відчуття прохолоди, ніжки ніби набувають тонусу, дуже приємно намастити втомлені за цілий день ноги або ноги після тренування, особливо якщо є крепатура

Не пече і не поколює

Вбирається гель добре і швидко, та я щоб встигнути зробити масаж вакуумними банками намащуюсь не жаліючи продукту і легко веду банками по масажним лініям

Це ще один плюс, бо масажні олії влітку ще й на ніч я не люблю використовувати

Зранку шкіра відчувається чистою і не липкою, чого креми не могли забезпечити)

😘 Тож, якщо вам була корисною моя знахідка, буду дуже рада, користуйтесь 😘