O_Skomska

Mixtura Body Butter Ghana

Mixtura Body Butter Ghana

Батери для тіла - це моя нова любов.

Свою колекцію я поповнила цікавим засобом від MIXTURA - Body Butter Ghana .

Бренд вже заполонив мої полички із продуктами по догляду. Адже це про натуральність, піклування та любов до себе , їх засоби лише з природніх екстрактів та олій.

☀️Батер розміщений в скляній, прозорій баночці . Яка сильно , та щільно закривається кришечкою.

☀️Мінімалістичний, стильний дизайн .

☀️На баночці була захисна наліпка, що гарантує, що до вас його ніхто не відкривав.

☀️Видніється красивий, та яскравий колір засобу . Він в приємному , теплому жовтому відтінку (нагадує по першій асоціації вже трішки загустівший мед)

Але от текстуру ви точно не зрозумієте візуально, лише доторкнувшись , адже вона особлива і тут стається магія) про це трішки пізніше.

☀️Об'єм: 150ml

☀️Вартість : 290-320 грн

Mixtura Body Butter Ghana
Mixtura Body Butter Ghana

☀️ПОВНІСТЮ НАТУРАЛЬНИЙ СКЛАД.

☀️Батер для тіла виготовлений зі свіжої та ароматної олії какао, а також поживних карите, мигдалю солодкого, обліпихи та ефірної олії грейпфрута. Він відмінно підходить для всіх типів шкіри

☀️Текстура : спочатку в баночці здається досить густою , але як тільки торкається тіла відразу в перші секунди починає танути . Це дуже не звично та приємно (прикріпляю фото). Колір неймовірний, має теплий, жовтий відтінок. Дуже подобається.

☀️Аромат: цитрусово-солодкий. Поєднує в собі аромат свіжого грайфруту , та какао. Дуже комфортний, на тілі сильно не відчувається. Комфорний, можна поєднувати із іншими засобами

Засіб бажано наносити після душу на вологу шкіру.

Спочатку трішки відчувається на поверхні шкіри, даю 5-10 хв, щоб батер поглинувся і шкіра стає зволожена , шовковиста, доглянута, має красивий , легкий блиск.

Немає відчуття дискомфорту, чи плівки .

Засіб дає саме інтенсивне зволоження, для мене це ідеальний варіант на холодну пору року, щоб спастись від сильної сухості.

Так, як засіб має повністю натуральний склад - його можна наносити і замість бальзаму для губ .

Він надає гарний блиск, відчувається, просто як звичайна оліка для губ .

Гарно зволожує , вирівнює .

Немає відчуття сухості , та потреби часто поновлювати .

Досить комфортний .

ВИСНОВКИ:

☀️це гарний засіб , особливо для тих, хто бореться із сухістю шкіри .

☀️універсальний , адже його можна використовувати і для догляду за тілом, і для масажу, і замість бальзаму для губ .

☀️повністю натуральний склад

☀️стильне та зручне пакування

☀️економний у використанні

☀️не тестується на тваринах

Рекомендую спробувати 🥰