Pilirina 💛💙

BARBERS Musk & Vetiver: ефективний антиперспірант із приголомшливим ароматом

BARBERS Musk & Vetiver:  ефективний  антиперспірант із приголомшливим ароматом

Рада відкрити вам нову знахідку - парфумований дезодорант Barbers Musk & Vetiver у вигляді стіку для ефективного захисту від запаху поту. Стік контролює розмноження бактерій і нормалізує потовиділення, підтримує природний кислотно-лужний баланс шкіри.

Головне - не містить алюмінію, спирту та парабенів 👍

BARBERS Musk & Vetiver:  ефективний  антиперспірант із приголомшливим ароматом

Дезодорант має деревний аромат, який поєднує в собі нотки мускусу та свіжого ветиверу, доповнених цитрусовими нотками.

Дуже приємний, мужній, сексуальний, стійкий аромат, який сприяє чуттєвості, ніжності, обіймам чоловіка. Коли чую цей ветивер - так і хочеться притулитися до свого до нього міцніше.

Відразу зізнаюся, що хоч я не чоловік, але мені більше подобаються men’s дезодоранти, жіночі іноді настільки солодкі і приторні, що у спеку від них нудить. Так що, дівчатка, рекомендую! 😉 Як на мене, чистий унісекс.

Малюк відмінно захищає від аромату поту на весь день, не забруднює одяг і не лишає на ньому білих слідів. Під час використання не викликає алергічної реакції і дискомфорту. Певне, це єдиний чоловічий дезодорант, до якого я не маю претензій.

Придивіться до цієї знахідки!