Ta_nyaaaaaaa

Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils

Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils
Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils
Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils

Саме олію для душу я обирала після знайомства з гелем для душу з розкішним ароматом «Квітка Дракона». Для мене він був цілком приємним у користуванні, але чула, що олійка повинна очищати більш м’яко і має божественний аромат. Таке неодноразово чула у соц.мережах, саме про аромат Argan And Sweet Cyperus Oils, про який йдеться в описі. Тож я придбала, але лишилася незадоволеною. Детальніше далі.

Розпочну з того, що пляшка з продуктом виглядає дуже презентабельно: золотистий дизайн, витягнута форма.

Об‘єм 250 мл.

Ціна ≈ 150-200 грн.

Зручною і виявилася кришка диск-топ, а завдяки текстурі й відносній м’якості тари, продукт легко витискати.

Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils
Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils
Олія для душу Tesori d'Oriente Argan And Sweet Cyperus Oils

Консистенція приблизно така ж як у гель, середньої густини, що тяжіє до рідкої, тобто трохи розтікається. Легкий золотистий/жовтуватий відтінок.

❗️ АЛЕ це саме ГЕЛЬ для душу, просто в іншій пляшечці. Чому йому дали назву олійка я не знаю.

Саме олійки використовувала, цей засіб не схожий на жодну. Піниться також як звичайний гель.

Аромат - моє найбільше розчарування. Я знала, що це буде важкий і східний аромат, зазвичай полюбляю таке, проте цей також не схожий на інші, що я слухала. Він нагадує господарське мило.

Важкий, різкий і хімозний, дуже синтетичний. Найгірший з усіх Тезорі, а перепробувала я багато й у різних форматах: кондиціонери для білизни, гелі для душу, ароматичні спреї, крем для тіла.

Жодного натяку на солодкість.

Аромат яскравий і довго тримається на тілі, на губці, якщо її використовувати. У такому випадку вона функціонує як дифузор, поширюючи запах на всю ванну.

Стосовно основного завдання - очищення.

Засіб очищує гарно, якісно, тут питань немає.

Але стосовно того, що має і очищує більш м’яко, ніж гель (принаймні цього бренду) НЕ погоджуюся. Особисто на моїй шкірі саме олія для душу спрацювала інакше, очищує глибше і потужніше, часто аж до скрипу. Тому обов’язково використовую батер чи інший поживний зволожуючий засіб.

На жаль, олію для душу Tesori я не можу рекомендувати, аромат Argan And Sweet Cyperus Oils так точно, хоча можливо інші кращі (прикріплюю нижче). Натомість я б радила звернути увагу на гелі для душу, у них і асортимент по ароматах ширше, та й приємніші вони, шкіру очищають м'якше.

А ви уже спробували олію для душу від цього бренду чи іншого? Можливо уже маєте улюблену, тоді поділіться, будь ласка 😊 Пам'ятаю багатьох цей засіб зацікавив ще давніше на моїй розпаковці, але через саме негативний досвід постійно відкладала відгук