Tanserb

Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush

Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush
Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush

Якось найшла я в інете відгук про цю помаду, і там писали, що ці помади ну супер комфортні та легкі. Я не дуже люблю матову текстуру саме за дискомфорт та почуття стягнутості з ними. Тому, вирішила спробувати цю помаду, та подивитися, чи насправді бувають матові помади, з якими комфортно.

Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush
Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush
Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush
Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush
Maybelline New York Color Sensational Ultimatte у відтінку 499 More Blush

Цей відтінок відразу захопив моє серденько. Але про відтінок трохи нижче напишу. А зараз про характеристики

  • Дизайн цікавий, стильний.
  • Тонкий стік, яким дуже зручно промальовувати контур, навіть без олівця.
  • Помада дуже пігментована, тому с першого шара дає гарне покриття, її не потрібно нашаровувати
  • Лягає дуже рівномірно, без проплішен, і дуже тоненьким шаром
  • Фініш дійсно матовий
  • Вона нереально комфортна! Її зовсім не відчуваєш на шкірі вуст. Наче і немає на них ніякої помади. Шкіру не сушить! Складочки не підкреслює, як інші матові помади. Дуже легка, невагома та комфортна
  • Виробник каже про відмінну стійкість. Але це не зовсім так. У неї стійкість трохи краще за кремові та інші матові помади. Але вона відбивається на горнятку, не витримає перекус – її треба буде поновити. Це не застигаюча формула.
  • З демакіяжем проблем не виникає – міцелярка з нею чудово впорається

Відтінок 499 More Blush – доволі яскравий, але не занадто. Рожевий, з кораловими нотками. Дуже красивий і гарно освіжає. Люблю його влітку. Та й в інші сезони, коли гарний настрій у мене

Висновок. Дуже легке покриття, матовий фініш, нереально комфортна помада!

Всім дякую за увагу до мого допису!