Ta_nyaaaaaaa

Тривалому зволоженню для шкіри рук БУТИ!

Тривалому зволоженню для шкіри рук БУТИ!
Тривалому зволоженню для шкіри рук БУТИ!
Тривалому зволоженню для шкіри рук БУТИ!

Обожнюю косметику Natureal не лише за стильний дизайн, а й за дієві засоби. Власне, цей крем для рук не виняток. І ще більше мене вразив його аромат.

Давайте про все по порядку ❤️

Тривалому зволоженню для шкіри рук БУТИ!
Тривалому зволоженню для шкіри рук БУТИ!

Крем запакований в естетичну бежеву картонну коробочку, яка має зручну відривну лінію. Дуже легко вилучити засіб, за це окремий плюс.

Всередині мене очікувала туба крему. Дуже незвичної форми з відкидною кришечкою, яка щільно закривається.

Туба доволі м’яка, тому без складнощів вдається вичавити крем.

Її розмір невеликий, менше долоні, тому зручно всюди брати з собою.

А об‘єм цілих 50 мл 🔥

Сам крем жовтого кольору середньої щільності. Дуже легкий, не жирний, розподіляється і вбирається шкірою миттєво. Не залишає відчуття липкості/плівки/жирності.

Аромат. У нього я закохалася і тепер хочу такі парфуми, або хоча б схожі 🤤

Це наче лимонний пиріг, щедро приправлений ваніллю. Ще нагадує лимонні льодяники. Однак не приторно-солодкий, не стандартний лимонно-ванільний, а трохи трав‘янисто-фруктовий і КОКОСОВИЙ. Дуже незвичний і приємний.

У своєму складі містить такі основні активи:

🤍 фосфоліпіди:

вони є основним компонентом клітинних мембран і допомагають підтримувати бар’єрну функцію шкіри

зволожують і захищають шкіру, сприяють її регенерації

допомагають утримувати вологу у шкірі, роблячи її м’якою та еластичною

🤍 гліколіпіди:

працюють як зволожуючі агенти, утримуючи вологу у шкірі

сприяють відновленню ліпідного бар’єру шкіри

захищають шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища

🤍 фітостероли:

допомагають зменшити запалення і подразнення шкіри

відновлюють бар’єрну функцію шкіри

зволожують і покращують еластичність шкіри

🤍 альфа-глюкан

має зволожуючі властивості

сприяє утриманню вологи в шкірі

має пребіотичний ефект

Насправді цей кремчик полюбила використовувати не лише на кистях рук, а ще й до ліктів, включно з ними. Крем діє дуже потужно, шкіра стає вмить глибоко зволоженою, гладкою, сяючою, наповненою. Немає навіть натяку на сухість.

При регулярному використанні швидше загоюються ранки, загалом пошкодження шкіри.

Аромат залишається ще до 2 годин часу, навіть після миття рук 🤤 І так! Ефект зволоження також зберігається навіть після миття рук (!декількох разів).

1-2 разів у день використання крему для підтримки бажаного рівня зволоженості, гладкості шкіри рук мені ДОСТАТНЬО.

Надзвичайно приємно відчувати додаткову еластичність, пружність шкіри після крему. Повторюся: ефект миттєвий і тривалий. Для мене це характеристика ідеального крему для рук.

Тепер я без нього нікуди і щиро раджу вам звернути на нього увагу 💕

У нього немає шансів не сподобатися!)

Це той випадок, коли вкладення відбулося не лише у зовнішній вигляд продукту, а і його склад, якість. Помітно, що виготовлено з душею 🥰