beuty_girl

Мій незмінний догляд за зубками

Мій незмінний догляд за зубками

Мій незмінний догляд за зубками 🪥

~Зубна паста "Екстра відбілювання" Sensodyne Whitening ✨

Багато чула різних відгуків як негативних так і позитивних.Та вирішила придбати , мені сподобалась та буду купувати ще.

Гарно та ретельно очищає зуби.Також освіжає подих дуже добре.Ше зменшує кровточість ясен.Після використання зуби стали більш білими.

Склад🔽

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Pentaasodium Triphosphate, Potassium Nitrate, PEG-6, Alumina, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Methyl, Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin.

~Ополіскувач для ротової порожнини "Свіжа м'ята" Listerine Cool Mint Mild Taste Zero Alcohol 💧

Обожню цей ополіскувач 🫶

Має приємний мʼятний смак який є не різким.Добре очищує ротову порожнину.Та знімає запалення з ясен

Після кожного прийому їжі користуюсь ним.

Упакувння гарне та зручне.Великий плюс що є багато різних обʼємів , та можна обрати для себе зручний.

Склад🔽

Aqua, Propylene Glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Menthol, Sucralose, Aroma, CI42053. Містить фторид натрію (220 ppm F).

Мій незмінний догляд за зубками