𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Скраб для рук і ніг із сечовиною, екстрактом водоростей і олією аргани

Скраб для рук і ніг із сечовиною, екстрактом водоростей і олією аргани

А ви помічали, що коли користуєшся скарбом для тіла - яка ж потім гладенька і відполірована шкіра рук? Я завжди звертаю на це увагу, але раніше ніколи спеціально не купляла скраби, які призначені саме для рук і ніг, та тепер є такий від Shelly.

Скраб для рук і ніг із сечовиною, екстрактом водоростей і олією аргани

Цей бренд мені полюбився спочатку за прекрасні креми для ручок, від яких я у захваті, та чим більше знайомлюся з продукцією цього виробника, тим частіше відкриваю для себе нові і круті засоби.

Скраб для рук і ніг із сечовиною, екстрактом водоростей і олією аргани не став виключенням.

Вага: 350 г

Попередньо при доставці тара була надійно огорнута в клейку стрічку, щоб уникнути протікання.

Банка з міцного пластику, має додаткову захисну мембрану.

Засіб містить сечовину, екстракт водоростей і арганову олію.

Основу скраба складає цукор, кристалики за розміром звичні. Колір яскраво рожевий, дуже чарівний на вигляд. Маса густа, однорідна, не олійна.

Аромат приємний, насичений, квітковий, з нотками троянди і на мій ніс чогось смачного ягідно-фруктового, наче якийсь десерт.

В процесі використання скраб добре розподіляється, а при контакті з водою створює ніжну кремову піну білого кольору.

Абразив не грубий, але і не супер делікатний, пробувала його і для тіла, теж чудово підійшов.

В моменті відчуття гарні і приємні, скраб ретельно полірує шкіру, забезпечуючи ефективний пілінг, відлущуючи мертві клітини. Змивається легко, жирної плівки не залишає.

Шкіра рук і ніг після неймовірно м'яка і гладенька, більш розгладжена і еластична, а загрубілі ділянки значно пом'якшені. Сухість і стягнутість відсутнє, напроти відчувається певна зволоженість.

Цей крем-скраб буде прекрасним помічником як у звичній доглядовій рутині, і як підготовчий етап для процедур манікюру і педикюру, щоб ідеально підготовити шкіру.

Використовуючи для рук і ніг, витрачається звісно більш економно, аніж для тіла.

Засіб мені сподобався і викликав приємні враження.