Pilirina 💛💙

ZEST Beauty: краса в одній капсулі

ZEST Beauty: краса в одній капсулі
ZEST Beauty: краса в одній капсулі
ZEST Beauty: краса в одній капсулі

Навіть збалансовано харчуючись, складно наповнити організм усіма необхідними вітамінами. Волосся, нігті та шкіра від такого дефіциту страждають першими.

Якраз зараз майже закінчую курс прийому Zest Beauty Hair Nails Skin і вже можу розказати про ефективність цих вітамінів

У одній капсулі міститься аж 31 активний компонент. Він не тільки сприяє покращенню стану шкіри, волосся, нігтів, а також оздоровлює всю систему організму. Засіб містить вітаміни групи В, С, D3, Е, а також велику кількість інших корисних речовин – залізо, марганець, хром, цинк, йод, бета-каротин, коензим Q10.

ZEST Beauty: краса в одній капсулі

Капсули легко ковтати запиваючи водою. Упаковка розрахована на місячний курс. Нині я його закінчую. Хочу почати другу пачку, бо очікування від результативності перевершили мої сподівання.

Давайте подивимося які складові капсул відповідають за функції оргінізму☝️

ВОЛОССЯ

Вітаміни групи В, вітамін D3, залізо, цинк, мідь:

  • Живлення та стимуляція росту волосся
  • Насичення шкіри голови киснем
  • Перешкоджання випадінню та ламкості
  • Регуляція підвищеної жирності чи сухості
  • Протистояння тьмяності та передчасній появі сивини

НІГТІ

Вітаміни групи В, фолієва кислота, залізо, біотин, магній, цинк, вітамін D3:

  • Прискорення росту нігтів
  • Запобігання ламкості та розшаруванню
  • Підвищення міцності
  • Надання здорового вигляду

ШКІРА

Вітаміни групи В, фолієва кислота та залізо, цинк, вітамін Е, кофеїн, марганець, вітамін D3, хром:

  • Стимулювання регенерації
  • Зволоження шкіри
  • Стимулювання вироблення колагену
  • Підтримка здорової текстури шкіри
  • Запобігання старінню
  • Перешкоджання утворенню зморшок

Які зміни помітила за місяць прийому вітамінів?

✔️Волосся стало менше випадати приблизно на 70% менше. Зараз воно не валяється під ногами по всій квартирі, не забиває сток у ванній кімнаті та наплутується клубком на щітці. Повірте, чого я тільки не перепробувала за ці два роки волоссяпаду - все марно. Вже і змирилася. Думала це стрес або фарба винні. Помилялася. Результат мене саму дуже здивував!

✔️ Нігті почали рости з шаленою швидкістю. Здавалося б, вплив на нігті відстежити складно із-за постійного гелевого покриття, але коли я раніше робила корекцію раз у три тижні, то тепер потрібно у два. Це трохи засмучує мій гаманець, але тепер є віра у те, що я нарешті зможу їх зняти і відростити своі здорові, які не будуть ламатися.

✔️ От щодо шкіри - саме цікаве. Здивуєтеся, але нарешті у мене почали хоч трохи візуально сходити недоспані синці під очима. Це помітили навіть мої близькі, які бачать мене без мейкі. Продовжую курс.

✔️ Прилив енергії та бадьорості. Крім зовнішніх змін, відчула силу та легкість в організмі. Мені стало легше просинатися, справлятися зі стресом, покращився настрій, а ще помітила, що можу нарешті сфокусуватися на повсякденних справах і набагато швидше все робити.

Комплексом вітамінів Zest Beauty Hair Nails Skin залишилася повністю задоволена. Придбала його для волосся, а відзначила позитивну динаміку всього організму. Якщо ви перенесли хворобу, є дефіцит вітамінів або мінералів, що негативно позначається на стані волосся/шкіри/нігтів, рекомендую придивитися дих чудодійних вітамінів.