MAXIMOVA🌷

Крем-кушон для макіяжу класичний з матовим фінішем MODAY Cover Classic

Крем-кушон для макіяжу класичний з матовим фінішем MODAY Cover Classic

Я давненько фарбувалась кушонами, вже і не згадаю які саме обирала. Не маю великого досвіду в цих засобах і не зможу порівняти з бестселерами. Проте сьогодні розкажу про кушон від українського бренду MODAY та поділюсь власними враженнями.

Крем-кушон для макіяжу класичний з матовим фінішем MODAY Cover Classic
Крем-кушон для макіяжу класичний з матовим фінішем MODAY Cover Classic
  • класичний кушон з гарними покривними властивостями
  • має легке рівномірне нанесення
  • забезпечує тривалу стійкість макіяжу та дбайливу дію для шкіри
  • захищає від ультрафіолетовий променів (в складі є фізичний сонцезахисний фільтр Titanium dioxide)
  • завдяки своїй формулі має додатковий догляд за шкірою у вигляді зволоження протягом дня
  • має матово-вельветове фінішне покриття

Симпатична картонна коробочка оформлена в біло-золотій кольоровій гаммі. Для захисту загорнута в плівку. Розпаковку можете подивитись в цьому відео.

Всередині пластиковий кушон, який має стандартну будову. Під кришкою з дзеркалом є спонж, а під захисною мембраною знаходиться губка просочена тональним засобом в об’ємі 15 мл.

Попритискавши спонж до губки мені здалось, що на нього замало набирається тону, але коли я почала похлопуючими рухами розподіляти його по обличчю побачила, що все працює. Тон рівномірно розподіляється тонким шаром. Коли я оформила все обличчя в деяких проблемних зонах мені будо недостатньо перекриття і там я додатково нашарувала засіб.

Якщо у вас набирається на спонж замало тону, дістаньте губку переверніть її та вставне назад на місце)

  • мені підійшов клір, маю світлу але не білосніжну шкіру
  • інтенсивність покриття вище середнього, якраз підходить для повсякденних макіяжів
  • перекриття достатнє щоб вирівняти тон шкіри без створення ефекту маски (на головному фото до/після ви можете побачити, що недоліки моєї шкіри засіб прибрав але при цьому трохи видніються веснянки і мені подобається такий результат)
  • фініш з легким природним сяянням, не матово глухий
  • я фіксую його зверху пудрою
  • стійкість хороша, на моїй комбінованій шкірі тон сидить цілий день і не пливе, звичайно під вечір це не таке ідеальне покриття проте вигляд хороший
  • на нього добре лягають мої кремові декоративні продукти (коректор, бронзер, рум’яна)

Особисто я залишилась дуже задоволена цим кушоном. До того ж такий формат зручно взяти з собою. Не потрібно додатково брати яйце-спонж, думати де його мочити, як потім зберігати і в чому транспортувати.