MAXIMOVA🌷

04 відтінок | тіні для лінивого макіяжу

04 відтінок | тіні для лінивого макіяжу

Кремові тіні, максимально прості у використанні. В лінійці пастельні відтінки на будь-який смак і дуже приємна ціна.

Тіні мають симпатичний дизайн. Матовий пластиковий футляр, який для додаткового захисту був упакований в плівку. Аплікатор звичайний пухнастик (як в блисках). На дні вказаний номер відтінку.

04 відтінок | тіні для лінивого макіяжу
04 відтінок | тіні для лінивого макіяжу
04 відтінок | тіні для лінивого макіяжу
04 відтінок | тіні для лінивого макіяжу

Мені достатньо нанесення одного аплікатору на повіку, я наношу тіні на центр (як на фото) і одразу розтушовую пласко-пухнастим пензликом. Тіні тушуються неймовірно легко! Не залипають і не лягають плямами. Достатньо пару помахів пензликом і все готово!

Я тушую від внутрішнього куточка до зовнішнього, виводячи лінію вверх і втушовуючи залишками межу, для рівномірного переходу в шкіру. Це займає буквально пів хвилини.

Тіні фіксуються в матовий фініш і стають трошки темнішими (принцип як і в матових помад). На повіках не відчуваються.

Колір дуже красивий, маскує судинки і створює красиву тінь поглиблюючи погляд.

Ось свотч, колір бежевий з холодним підтоном і мені, здається, має мінімальний ліловий відтінок. Не темний і не світлий, якраз для легкої тіні. Ідеально для денного макіяжу.

Тримаються тіні дуже добре протягом дня. Якщо потерти рукою - не відпечатуються. Добре переносять спеку. Не скочуються і не зникають. Змиваю їх міцелярною водою.

Дівчатам, в пріоритетах яких:

  • швидкість і простота нанесення
  • нюдова гамма
  • висока стійкість
  • комфорт