V-R-O-D-L-Y-V-A

Eveline Cosmetics Variete Gel Eyeliner Pencil Waterproof

Eveline Cosmetics Variete Gel Eyeliner Pencil Waterproof

Привіт MakeupClub 🖤

Покажу дуже гарний лавандовий 🥰 відтінок водостійкого гелевого олівця для очей від Eveline Cosmetics. Є в ньому свої мінуси, які розчарували 😒.

💜 Серія: Variete Gel Eyeliner Pencil Waterproof.

💜 Упаковка: олівець приходить у захисній плівці, яка легко знімається.

💜 Розмір: 14 см.

💜 Матеріал: пластик.

💜 Дизайн. Стильний, мені подобатися поєднання бузкового та золота. І класно що весь олівець у кольорі заявленого 07 відтінку – це дуже зручно.

💔 Об'єм: 1 г. Для мене обмаль. У мене є олівці по 1,7/1,9 г. У цього ж олівця при меншому об'ємі не економний розхід, а виробник заявляє протилежне, він навіть при наточуванні зникає у мене на очах 🫣.

💜 Відтінок: 07 - Lavender. Насичений, дуже пігментований.

💔 Формат олівця: НЕ автоматичний, БЕЗ стругачки 😬. Моя стругачка з ним погано справляється, через раз навіть ламає грифель. Навіть не знаю до чого мені запитання пред'явити: до стругачці чи олівця? 🤔

💜 Текстура: м'яка кремова-гелева.

💜 Формула: водостійка 💪.

💜 Стійкість: прибито тримається протягом дня, але на слизової оболонці десь 30 хв -1 год.

💜 Фініш: матовий оксамитовий, не тьмяніє.

💜 Демакіяж: двофазкою.

В роботі:

  • 💜 комфортно наноситься, не дряпає повіку;
  • 💜 легко ковзає по шкірі повік;
  • 💔 розтушувати можна, але дуже швидко, тому що олівець швидко фіксується;
  • 💜 можна вимальовувати акуратні графічні лінії;
  • 💜 можна застосовувати як підкладку під тіні;
  • 💜 не забивається у складки;
  • 💔 НЕ підходить для макіяжу слизової оболонки та промальовування міжвійкового простору. Він і не заявлений як каял, але я розраховувала на це, якщо він водостійкий 😔;
  • 💜 не розмазується та не обсипається;
  • 💜 не залишає тінт;
  • 💜 не викликає подразнення.

*💜 - ок,

**💔 - не ок.

Відтінок офігенний, справді лавандовий 💜 Розтушувати його можна навіть у нуль, у сірість/бруд чи рожевість не йде. Тінт не залишає.

На верхньому повіку я закріпила олівець прозорою пудрою, а на нижньому забула 🤦‍♀️ і туш від ламель (огляд її тут https://club.makeup.com.ua/post/36997/) туди обсипалася і застигла на місці, і ніяк її не прибрати 😬.

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜