V R O D L Y V A

Бузкові олівці від Colour Intense

Бузкові олівці від Colour Intense

Привіт MakeupClub 🖤

Обидва олівці від одного бренду мають однаковий розмір, однаковий об'єм, однаковий формат і обидва бузкові. Для мене багато бузковіх продуктів не буває 🥰, але все-таки, невже просто інший дизайн упаковки і все? Чи відрізняються відтінками, якістю та який фініш? Подивимося 🧐

Контурний олівець для очей:

💜 Colour Intense Be Bold - 212 - Лавандовий

💜 Colour Intense x Mavka Eye Pencil - 05 - Бузковий

Розмір: 11,3 см.

Матеріал: пластик.

Об'єм: 1г.

Тип: автоматичний.

Текстура: кремова.

Формула: не водостійка, але не друкується на верхніх повіках.

В роботі: можна вимальовувати акуратні графічні лінії, розтушовувати, тому що олівець не швидко фіксується і застосовувати як підкладку під тіні. Непогано поводиться і на слизовій, але не так стійко як каял, тому я оновлюю його 1 раз за цілий день.

Фініш: вишуканий оксамитовий, колір олівця не втрачає насиченість відтінку протягом дня.

Демакіяж: змити можна хоч звичайною міцеляркою, але просто умивалкою, за типом пінки не вийде.

Дизайн. У Be Bold як на мене гірший. Деякі елементи надають дешевизни, наприклад, налипка на ковпачку, яка нерівно приклеєна і часто її краї задіваються пальцем, відчуття ніби вона зараз відірветься. Блискучі сріблясті кружечки виглядають не стильно.
У Mavka фольклерний лісовий вайб (тут у саме сердечко 💚). Мені подобається що є витриманість в одному стилі на ковпачку та на основній частині. Надруковані бузкові елементи не стираються, на відміну від Be Bold.

Упаковка. Be Bold люфтит (коли маніпулюю олівцем, є чітке відчуття, що олівець бовтається всередині упаковки), а з олівцев Mavka такого немає.

Колір. Обидва кольори прекрасні, але за відтінками різні.

💜 Colour Intense Be Bold - 212 - Лавандовий - насичений бузковий відтінок, той самий бузок.

💜 Colour Intense x Mavka Eye Pencil - 05 - Бузковий - світлий бузковий відтінок, вибілений.

Що ще цікавого із серії Mavka:

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜