V R O D L Y V A

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Ну що ж, зізнаюся, я давно практикую Wu wei (ву вей – давня китайська практика нічогонероблення 🧘‍♀️), і для мене надзвичайно складно ставити якісь плани, а потім їх ще й здійснювати 😬

Ву вей не закликає припинити будь-яку активність, ця практика швидше проповідує стратегічні дії без зусиль, у розслабленому, але чуйному стані розуму. Під стратегічними діями ми іноді маємо на увазі дії у потрібний час і в правильному ритмі, а іноді це означає відсутність будь-яких дій.

Нічого не робити з погляду ву вей – це спосіб життя, який гарантує, що ми пливемо за течією, а чи не проти нього. Це спонукає нас бути у світі з тим, що ми робимо або не робимо, або з тим, що відбувається в даний момент, включаючи безмовні прогалини в нашому житті, які ми часто намагаємось заповнити речами, стосунками, досвідом чи розвагами.

Відмінний спосіб не гнатися за трендами, а більше звертати увагу на справжні внутрішні бажання 👌

І ось так розмірковуючи, я подумала, що 12 пунктів не так вже й багато, якщо я трохи більше, ніж зазвичай, виділю на це увагу в майбутньому. Ось що я накидала, 🎤 прошу до уваги

👄 Б’юті-план 2024 👄

  1. Бузковий колір волосся
  2. Зачіски щодня
  3. Консультація трихолога
  4. Прикраса своїми руками
  5. Поліпшити навички мейку
  6. Колекція моноцвіт
  7. Пірсинг Трагус
  8. Ідеальний парфум
  9. buff на тіло
  10. Вітаміни для щастя
  11. Гарний манік
  12. Зелена палетка тіней

P.S. Я не засмучуся, якщо наприкінці року не встигну чогось, як зазвичай 😎

Колись у мене вже був подібний відтінок волосся, ходила я так пів року і мені дуже подобалося, відчувала феєчкою, як у рідному 🥰

У мене був бальзамчим від L'Oreal Paris Colorista Washout 1-2 Week - Пурпурне Волосся 💜

Зазвичай я ходжу з розпущеним волоссям або збираю його в хвіст/вузлик, але мені це набридло. Я спочатку хочу навчитися знаходити час 😅 на зачіски щодня, а вже потім навчитися робити хоча б прості, але стильні зачіски, які допоможуть мені виглядати щодня по-різному і вирішити проблему довгого неприкаяного волосся. Останнім часом я розглядаю для себе варіант гарних крабиків або незвичайних шпильок

Планую навідати трихолога і розібратися, чи все у мене в порядку з якістю волосся та шкірного покриву. Деякі проблеми у мене є - волосся іноді випадає у великій кількості і я в цьому нічого не розумію. Толі я роблю щось не так, чи то погода 🤷‍♀️

Колись мене залучив обліковий запис дівчини, яка створювала незвичайні прикраси з бісеру. Робила вона їх такими вишуканими, що не скажеш, що коштують вони не так дорого, як ти собі це уявляла. Роботи були дуже красиві і я подумала, а чим мій павучок, зроблений в далекому дитинстві, гірше за цей приголомшливий дивовижний браслет, який блищить на ній як діаманти на принцесі... У дитинстві я займалася бісероплетінням і вирішила, що хочу спробувати зробити для себе сережки, каблучка та чокер

Хочу красиво фарбуватися та робити складні незвичайні макіяжі. Начебто у мене руки з того місця ростуть, але в мене немає знання бази, я самоучка. Звичайні макіяжі мене не приваблюють, я люблю яскраві та своєрідні стильні. Мені на допомогу лише практика і, можливо, у далекому майбутньому навчання у крутого майстра.

Ну от можете оцінити мій рівень зараз. Точніше саме цей мейк був зроблений 2 роки тому, але я намагалася 😁 Не знаю як би я його сьогодні виконала, можливо і краще, я поки що про це не знаю

Хочу зібрати монокольорову колекцію з різних косметичних продуктів, будь то рум'яна, тіні для повік, подама і так далі. Цікаво, який я більше хочу колір...😔

Трагус – це прокол, який робиться у невеликому виступі над входом у внутрішнє вухо. Біль приносить досить сильний - дев'ять балів із десяти, може сильно кровоточити до п'яти-семи хвилин без зупинки. Загоюється повністю за шість тижнів, але обробки потребує щоденної ще протягом півроку (хоча б раз на добу).

Я хочу це зробити на 2-х козелках 🤩

Хочу знайти свій ідеальний парфум, а краще кілька, на різні пори року та настрої. Парфумом я почала цікавитися нещодавно, відповідно тільки нещодавно почала купувати щось на пробу, а щось вже полюбилося - повнорозміром. Але це лише початок мого парфумерного шляху

Тілу я приділяю меншу увагу щодо догляду за шкірою. У мене є скраб та масажне масло, спеціальна щітка для сухого масажу, але часу на ці шаманські штучки майже немає. А проблема сухої шкіри тіла є... Так от, якби зайнятися її вирішенням... Намагатимуся врятувати шкіру тіла всякими бафчиками, можливо куплю собі лосьйон 😅

Раніше в темі харчування у мене були експерименти, то я відмовлялася від м'яса, то від молочки – вони були спірні, але були й такі, які дуже корисні, наприклад, з'їдати по 5 овочів або фруктів на день. Звучить непогано для тих, хто хоче покращити своє харчування, але для мене, наприклад, це було складно втілено. Все тому, що в мене стільки їжі не містилося. Якщо це салат, то ок, але якщо це яблуко, банан, буряк, апельсин і перець, наприклад, до іншої їжі (мені ж треба щось ще їсти), то це для мене забагато. А вітаміни треба звідкись брати... Ось непогано було б це по розумному оформити і вживати або почати приймати біодобавки

Манікюр я роблю рідко. Мені його просто ліньки робити, і щоб нігті не виглядали зовсім убого 😁, я періодично підтримую гігієнічний манікюр і зволожую спеціальними оліями. Але ось гарний манік у мене рідко буває

Хочу палетку яскравих та приглушених, неонових та пастельних зелених відтінків. Можливо, я зберу свою зелену палетку.

Якщо є варіанти - кидайте на пропозицію, буду дуже вдячна 💜

Сподіваюся, вам було цікаво 🙃 Бажаю собі та іншим мотивації та ресурсів для здійснення бажаного