V R O D L Y V A

Colour Intense x Mavka Mascara

Colour Intense x Mavka Mascara
Colour Intense x Mavka Mascara

Привіт Makeupclub 🖤

Покажу кольорову туш у моєму улюбленому відтінку від Colour Intense в колаборації з мульфільмом «Мавка. Лісова пісня».

Colour Intense x Mavka Mascara

Колір: 05 - Бузковий 💜 Мені подобається як вона виглядати з моїм русявим волоссям і сіро-блакитним очима.

Об'єм: 10 мл 💜

Формула: НЕ водостійка 💜 при попаданні вологи миттєво не розтікається, переживає невелике потрапляння снігу, під снігопадом та зливою не тестувала.

Інші особливості:

  • збільшує довжину, але це не ВАУ-ефект і при нашаруванні не дає великого об'єму 💔
  • щітка вигин не створює 💔
  • туш добре лягає і розділяє вії, не залишаючи грудочок 💜
  • стійко тримається впродовж дня і не обсипається. Найчастіше я ношу туш на нижніх віях як акцент у макіяжі, а саме нижні вії мають властивість віддруковуватись - відразу жодного разу у мене не виникло цього казусу 💜
  • алергію не викликала 💜
  • щетинки не м'які, коляться 💔
  • дозатор працює ідеально, на щіточці немає грама зайвої туші 💜
  • яскравий насичений пігмент, той самий, що шукала 💜 Виробник заявляє, що туш профарбує навіть темні вії - хотілося б перевірити, але у мене вони світло-сірі
  • туш створює класний акцент. А сам колір для мене є найнезвичайнішим на віях і найкрасивішим 💜

Демакіяж виконується досить легко - варто лише потримати добре змочений ватний диск із міцелярною водою.

Силіконова. Насправді не ідеальна для моїх вій. Все-таки об'єм та супер подовження мені дають щітки від Luxvisage XXL Mascara та Maybelline New York Lash Sensational Sky High. Проте, поділ тут чудовий.
Маневрувати їй легко та просто. Ворсинки досить довгі, щоб добре прочухати і обволікають кожну вію, але не дуже часті, можуть злегка склеювати.

Туш наносила без бази, без керлера.

Також я завжди фарбую вії не тільки знизу, а й зверху. Мої сірі вії повністю фарбуються і виглядають більш гарними й акуратними.

Дуже відчутна різниця між першим і другим шаром, вії стають довшими та об'ємнішими. Але при повторному нанесенні шару помічаю ефект, ніби борошном присипали (саме це дає візуальний об'є). Це помітно лише за максимально близької відстані. На очах тяжкості немає.

У носінні та демакіяжі туш комфортна, яскравість не втрачає, ефект на очах мені дуже подобається. Від цього кольору я в захваті, ношу його майже кожен день і вже не сприймаю його як яскравий незвичайний акцент на очах, ніби мій рідний колір вій. Такої насолоди від косметики я не відчувала вже давно 😍

Що ще цікавого із серії Mavka:

Дякую що заглянула, лови пурпурне серце 💜