𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Відтінковий бальзам для волосся Joko Blend

Відтінковий бальзам для волосся Joko Blend
Відтінковий бальзам для волосся Joko Blend

Відтінковий бальзам від Joko blend - ще однин мій помічник для нейтралізації небажаної жовтизни і досягнення більш красивого холодного відтінку волосся. Використовую його в парі з шампунем із цієї лінійки.

Відтінковий бальзам для волосся Joko Blend

Об'єм: 250 мл.

Він не містить sls/sles і парабенів.

Активними компонентами у складі є гідрогідролізат кератину та екстракт ламінарії , які мають відновлювальну і зміцнювальну дії.

Засіб має зручний формат. Пластиковий флакон оснащений дозатором. Натискається він легко, порції видає невеликі.

Бальзам світло-фіолетового кольору, консистенція в міру густа, текстура приємна, тануча, наче легкий крем-флюїд.

Аромат ідентичний тонуючому шампуню, це щось легке і свіже з квітковим акцентом, на волоссі довго не затримується.

Цей бальзам можу використовувати без рукавичок, його пігмент не в'їдається в шкіру.

Рекомендований час витримки приблизно 2-5 хвилин, а для посилення ефекту слід тримати до 10 хв.

Бальзам гарно розподіляється, допомогає розплутати пасма, після чого прядки легко розчісуються. Змивається швидко.

Він підсилює дію шампуню і також надає волоссю більш холодний відтінок. Я використовую їх в парі і ефект від застосування мені подобається. Тон стає красивішим, перлинно-попелястим. Тонування однорідне по всій довжині, без плям.

Бальзам робить волосся м'якеньким, гладким, шовковистим і більш еластичним на дотик. Додає блиску, прибирає пухнастість. Пасма слухняні, виглядають доглянуто. Обтяження немає.

Я задоволена цим набором. Шампунь і бальзам гарно працюють і надають бажаний тон.