Kopan_in_London

Крем для рук з ароматом бабусиної грядки

Крем для рук з ароматом бабусиної грядки

Хочу перш за все, подякувати всім дівчатам, що підтримують мої пости та читачам, що просто забрели ненароком в мій міні-блог.

Мені приємно від такого підтримуючого оточення на цій платформі і будь-яка активність мотивує надалі писати відгуки, що я обожнюю робити!

І хочу розповісти невеличку історію, повʼязану з цим кремом.

Мій чоловік просто шаленіє від огірків!

Його пристрасть до цього овоча настільки палаюча, що огірок - це #MUSTHAVE сусід у нашому холодильнику.

Одного разу, він самостійно засолив величезний контейнер огірків, аргументуючи тим, що я можу щось не так зробити з його улюбленою стравою 🫣. Після того, як вони були готові до вживання за рецептом, я встигла вхопити лише 3 з 34 (я навмисно рахувала, не питайте чому!).

Ця невеличка прелюдія була для того, щоб ви уявили, наскільки його вибір невеличкого презенту з аеропорта Польщі в Кракові, був аргументований любовʼю до огірків!)

А теперь про #крем🤩

Крем для рук з ароматом бабусиної грядки

Я, навіть зараз, посміхаючись, розумію, чому його так підкорив цей польський крем.

  • Дуже легка текстура
  • Приємний на дотик
  • Аромат (не втомлююся про це писати)
  • Вбирається швидко!

Я дуже багато працюю руками та люблю домогосподарити. І хочу відмітити, що крем підійде тим, хто має ніжну шкіру рук, що потребує постійного зволоження!

На відео я нанесла декілька крапель, що було, якщо честно, трохи занадто для демонстрації.

Достатньо одного натискання, щоб задовольнити потреби двох долонь.

Він НЕ ПІДІЙДЕ тим, у кого екстремально суха шкіра, бо його водна основа просто не створенна для лікувального живлення робочих рук.

Скоріш, цей крем класно мати на кухні чи у ванній.

Якби у мене було кафе, то я однозначно поставила б його у вбиральні, адже його призначення для постійного користування.

Я рекомендую його спробувати хочаб через цей неймовірний аромат.

Із очевидних плюсів також хочу додати, що баночка вироблена із темного скла і може бути використана повторно, якщо у вас є великі ємкості кремів.

Для літньої пори, він ідеальний. Також класно мати таку баночку у себе в салоні авто, або залишити на кухні чи поряд з рідким милом у ванній кімнаті.

Було б круто мати більший літраж.

Бажаю свіжого літа та смачних салатів🥬

#makoshcosmetics #madeinpoland #кремдлярук #веселийвідгук #kopan_in_london