Alina_Demchenko

Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter

Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter

Акуратний, маленький флакон з янтраною рідиною, вже не перший в моїй колекції ароматів від бренду Landor. Чи то Харківське коріння бренду, чи то не банальне звучання ароматів, спокушає на нові знайомства з ним.

Mysterious Garden Winter, аромат наповнений вінтажним подихом та теплом. Це про милі шпалери в квіточки, про фоторамки з фотографіями, про сатинову губну помаду та пишні юбки. Цей аромат звучить як Lay All Your Love On Me Abba.

Ще з флакону, відчумається тягуча карамель , притрушена легкою пудрою. В ньому присутні солодкі мотиви,трошки димні, п'янкі. Цей настрій у аромату зберігається з самого початку до кінця, відчуття приємної вінтажності, з яскравим музикальним супроводженням в голові.

Після розпилення , солодка пудрова димка осідає на шкірі і яскравий коріандр вривається і вражає мої рецептори. В повітрі вітає пудра, на шкірі панує легка терпка нота і квітка, з якою я роками не товаришувала - неролі. Так, саме вона відчувається близько до шкіри, перебиваючи солодкий аромат більш прохолодним, білоквітним звучанням. Вона бориться, старається перемогти, але шлейф оговтуючий мене, вся ця солодкість і тепло - дає нам забути про існування цієї ноти в ароматі. Легка мильна нота все ж таки залишилась близько до шкіри, даруючи відчуття чистоти. Але димка навколо ... Це палений цукор, медовість і пудра ....

Ще деякий час, пряний коріандр грав свою гру , але поступово став більш м'яким. При повторному нанесенні аромату, я помітила легку кислинку, теж - близбку до тіла.

Цей аромат доволі складно розбивати на ноти. На шкірі ведуться активні зміни, але такого яскравого і гучного шлейфу не помітити доволі складно. Через це приходиться прислуховуватися до кожної зміни аромату, закривати очі, уявляти цю картинку в голові.

Чутлива, ніжна троянда доволі сором'язлива в ароматі, пудровий ірис же більш сміливий і він проявляє себе доволі чуттєво. Він схож на палаючі очі закоханих, коли рука вперше торкається іншої. Ось такий романтичний ірис. Мильна нотка все ще відчувається, на пару з легкою землянистістю. Щось дає медові мотиви, доволі яскраві і солодкі. Це схоже на жимолость і на одну квітку з мого дитинства, яка пахла так ароматно і гул бджіл навколо неї було чутно на все село.

Ну а тепер до бази. Саме база в ароматі перебиває всю композицію і зваблює. Любителі солодких та амбрових зрадієють. Виділяється легка ваніль, яка не грає головну роль, а лише гарно вписалась в густу карамельну і трошки анімалістичну базу. Я можу поклястися, що тут є щось ароматичне, схоже на мірру чи ладан. Я не можу пояснити цей димний, гіпнотуючий солодкий запах. Він п'янить, заставляє відкоючити голову, не дає можливості думати і розбирати аромат ... Він заполоняє.

  • Старт: Бергамот, Неролі і Коріандр. Коріандр яскраво відчувається перші 10 секунд, потім додає легкої пікантності. Неролі я відчула не одразу, але коли розспізнала, слідкувала за ним. Легкий, приємний, не бере на себе багато уваги. Я дуже рада такій грі. А ось бергамот... Мабуть легка терпкість - наслідки цієї ноти. Делікатно і майже не помітно.
  • Середні ноти: Ірис, Жасмін і Троянда. Ця трійка хоча і старалась кудись дітися, але від мене складно сховатися. Жасмін дав легку чисту мильність, Ірис і Троянда - відповідають за пудру. Домінує ірис, це 100%. АЛЕ !!!Що дає солодкий медовий аромат ? Це точно якась квітка, а квіти дуже рідко сидять в базі, тож що дає мед ?
  • База: Ваніль, Мускус і лабданум. Я нічого не розумію ...Це не може бути база, не може. Пройдемось по ній : Ваніль так, але вона лише мала частина солодкого тягучого шлейфу. Мускус і лабданум - це майже одна нота, хіба що лабданум додає пряності , яку в базі я виправдовувала коріандром. Де Цукор? Де Карамель? Де хоч ладан ?

Я звикла, що зазвичай є ноти, які не відчуваються зовсім, в піраміді є, а ніяк не проявляються. Я звикла і до нот, які звучать по різному, той же османтус. Але до того, що аромат грає на стільки яскраво, на стільки відмінно відчуваються певні ноти, але їх нема - це майже вперше.

Поєднання нот дали досить неочікуване звучання, або .... щось недописали.

Аромат стійкий, має не реально довгий шлейф, неймовірну солодкість. Це суміш гурманіки і медових квітів, пудри і пряностей. Аромат дуже цікавий, справжній гарний вінтаж. Виробник змушує одягнути ніжну сукню, накрутити локони і йти дивитися Римські Канікули з Грегорі Пеком і Одрі Хепберн десь до літнього кінотеатру.

Чи схожий на щось аромат ? Наче і так, а наче і ні.

Чи раджу я спробувати аромат ? Так, але не всім. Якщо ви полюбляєте танок подібних композицій - ви закохаєтесь. Доречі аромат зовсім не душить, не зважаючи на доволі цікаве розкриття аромату, пудру і інші ноти. Мені цілком комфортно з ним в теплу погоду ( не по спеці +40 авжеж, а ось в +28 саме те)

Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter
Аромат який здатен перенести назад у часі: Landor Mysterious Garden Winter