Tanserb

Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour Кремові тіні № 65 Pink Gold

Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour Кремові тіні № 65 Pink Gold
Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour Кремові тіні № 65 Pink Gold

Свою першу скляну шайбочку кремових тіней я купила років 4 назад і саме тоді я зрозуміла цінність цих тіней – їх феноменальну стійкість! З того часу я назбирала колекцію цих шайбочок у кількості 5 шт. Сьогодні розповім про мій перший відтінок, з якого й почалася моя любов до цих тіней

Maybelline New York Color Tattoo 24 Hour Кремові тіні № 65 Pink Gold

Оформлення гарне, стильне – скляна баночка з кришкою, що закручується. До речі, у тіней Лореаль кремових такий самий дизайн, але біла кришка й трохи інша текстура

Текстура – кремова. Але вона доволі щільна, не мусова. Пальцем сильно не продавиш, якщо сильно не натискати

Набираю я ці тіні пальчиком. Так дуже зручно та швидко. Пензлики ці тіні набирають погано, завдяки кремової текстури.

Наносяться на шкіру рівномірно, гарно тушуються.

Набираю я ці тіні пальчиком. Так дуже зручно та швидко. Пензлики ці тіні набирають погано, завдяки кремової текстури.

Наносяться на шкіру рівномірно, гарно тушуються.

Стійкість. Я вже писала, що вона відмінна. Спочатку, після нанесення, тіні легко тушуються, а потім застигають. І навіть на моїй жирній шкірі повік (на якій скочуються більшість тіней за 4-5 годин навіть на гарній базі) ці тіні дуже гарно тримаються. 8 годин легко, зовсім не скочуючись у складочку. Після 8 годин – якщо тоненький шар тіней, то не скочуються, а якщо нанесла тіні побільше, то можуть ледве ледве скотитися. Але! Це дійсно самі стійкі тіні, якими я тільки користувалася. А в у мене дуже велика колекція тіней!

Демакіяж. Вони водостійкі. Звісно, що водою вони не змиються. Та й звичайною пінкою для вмивання теж. Для демакіяжа я використовую гідрофільну олію, міцелярну воду чи двухфазку для змивання водостійкої косметики. На фото приклад того, як я намагаюся видалити свотч цих тіней пінкою для вмивання (ця пінка змиває більшість засобів, навіть водостійких):

Відтінок № 65 Pink Gold – холодний ніжний рожевий відтінок. Дуже гарний відтінок на повсякдення. До речі, він не робить очі заплаканими. Якщо нанести його зовсім трохи, то вийде легкий рожевий відтінок та сатиновий фініш. Якщо нанести шар більше – колір стає більш виразним, а фініш ближче до металіку.

Висновок. Чудові тіні. Шикарна стійкість. Красивий відтінок, гарний фініш. Ідеальні тіні для жирної шкіри повік. Якщо на вас не тримаються тіні, то спробуйте ці. До речі, у мене ця пляшечка тіней вже 4 роки, вони досі робочі , не висохли.

Про свої інші 4 відтінки розповім згодом )