Missmili

Нічні менструальні трусики від бренду Always

Нічні менструальні трусики від бренду Always

🌹Ну що?!відгук на який багато хто чекав)

Критичні дні це не саме приємне в житті жінки,а ночі проведені з ними це ще те задоволення.

Навіть найбільша прокладка і поза «фараона» не завжди спроможні уберегти від нічних протікань

Раніше використовувала дуже зручні нічні трусики від бренду Kotex,але вони зникли з продажу((Потім пробувала багаторазові тканині трусики-то їх без прокладки в сильні дні неможливо використовувати .Потім ще й прати…Ну коротше…

відгук тут:https://club.makeup.com.ua/post/29220/

Нічні менструальні трусики від бренду Always
Нічні менструальні трусики від бренду Always

🌹Тому в пошуках схожих альтернатив,натрапила на схожі одноразові трусики від бренду Always

В упаковці 3 шт

Трусики чорного кольру

Вартість 120-200 грн в залежності від акцій

Також є велика упаковка 12шт,то її вартість приблизно 650 грн

Розмір трусиків один (можливо є і інші розміри)який підходить розмірам 36-44 (європейському)

На мої стегна 95 см підійшли ідеально,в моєї сестри стегна 110 то їй також підійшло))

🌹По матеріалу трусики схожі на Kotex,до тіла комфортні,не парять, не тонкі але й не товсті,ластовиця у формі прокладки і вона білого кольору

Фасон трусиків ближче до шортиків або трусиків-хіпстер.

Посадка середня,навіть ближче до високої,на талії сидять зручно завдяки широкому поясу.Трусики ніде не передавлюють,не жмуть та не соваються під час сну.

🌹Трусики швидко вбирають вологу,при використанні вони абсолютно комфортні та

навіть у «сильні» дні трусики не протікли

Виробник зазначає що трусики поглинають стільки ж рідини скільки 5 прокладок!

🌹Чесно кажучи ці трусики мені сподобались навіть більше за котекс,в них більш зручніша посадка,трохи більший розмір і зручне комфортне лекало

Як і для дому так і для поїздок це дуже зручний та комфортний варіант пережити ці дні!

Тому сміливо рекомендую їх спробувати!