𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Сироватка для обличчя з мінералами Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate

Сироватка для обличчя з мінералами Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate

Останній пробник з боксу від Ahava Hydration & Radiance - концентрована сироватка для обличчя з мінералами мертвого моря.

Сироватка для обличчя з мінералами Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate
Сироватка для обличчя з мінералами Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate
Сироватка для обличчя з мінералами Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate

Саше в об'ємі 2 мл.
Сироватка молочного кольору, напівпрозора, в міру густа, щільна, має гелево-флюїдну легку текстуру.

На відміну від інших пробників з цього боксу, аромат тут відчувається добре, він ніби парфумований, дуже приємний і ніжний, невагомий.

Сироватка гарно розподіляється і швидко поглинається шкірою, одразу відчувається як вона якісно зволожує, насичує і пом'якшує епідерміс. Вона не обтяжує, фініш залишає сатиновий, не липка, комфортна, але під кінець розподілення по краях обличчя вона починає скочуватися. Чим більше взаємодія тертя, тим більше вона скочується, але більше це спостерігається саме по краях.

Теж саме входить і після нанесення тональної основи. Катишки, які утворюються, доводиться прибирати, бо вони дуже помітні.
Це основний і самий вагомий недолік цього засобу, хоча по властивостям вона мені сподобалася.

Сироватка має чудовий склад, який містить безліч корисних компонентів. Якби у мене була така у повнорозмірі, то я використовувала б її тільки у вечірньому догляді.

Якби вона не скочувалася, то це був би прекрасний варіант і для ранкової рутини, бо я як раз обожнюю такі текстури - одночасно гарно зволожуючі і не обтяжливі. Якщо не брати до уваги основний нюанс, то ця сироватка була б ідеальною.