Vikakyrnos

Мої враження від використання парфумованого гелю для душу від Mareve

Мої враження від використання парфумованого гелю для душу від Mareve

Всім привіт )

і якщо ти завітала сюди , хочу трішки розповісти про свої враження щодо використання парфумованого гелю для душу .

досить довго я уникала цей бренд хоча він постійно в рекомендаціях і завжли має круті акційні пропозиції , а ми знаємо , що ми дівчата таке любимо але буваємо не підступними 😁. так от першою покупкою був твердий дезодорант до якого в подарунок йшла парфумована свічка для тіла .

Хочу сказати, що з пітливістю не сильно справляється , але має неймовірний запах і об'єм якого вистачить мабуть на все життя , а це також є великим плюсом 👍🏻

Що стосується парфумованого гелю то це подарунок і я не чекаючи почала використовувати його .

Мої враження від використання парфумованого гелю для душу від Mareve

1. Приємний дорогий аромат який тримається досить непогано . він нагадує парфуми Кєрке, але мені вони не подобаються а от сам гель на тілі дуже подобається.

2. Цінова політика . той випадок коли за невелику ціну гарна якість .

3. Гарний, естетичний дозатор , зручний і практичний 👍🏻

4. дуже гарна консистенція адже має перламутровий відлив , золото , досить гарно як на мене 🤩.

Також дуже гарно тримається запах якщо його закріпити кремом для тіла від Mareve . Але більш детально буде в наступному пості 🫶🏻