Nastina

Знайомство з асортиментом ELMEX продовжується

Знайомство з асортиментом ELMEX продовжується

Усім привіт! Місяць тому моя зубна паста Sensodyn закінчилася і я купила пасту Elmex для чутливих ясен, відгук на неї за посиланням: https://club.makeup.com.ua/post/45280/

Вона мені дуже сподобалася я вирішила продовжити своє знайомство із цим брендом. Наступною пастою, яку я вирішила придбати, стала відбілювальна зубна паста у фіолетовому тюбику. Про неї власне і буде сьогоднішній відгук.

Зубна паста відкривається, як і минула - прокручуванням кришкою заглушки. Мені подобається такий підхід, продукт виходить закритий герметично.

Сама паста досить густа, однієї горошинки цілком вистачає на одне чищення.

На смак насичена, вміру солодка, але не надто, смак ментолу досить яскравий, навіть секунд через 20 після початку чищення починає дійсно пекти ротову порожнину, ясна, губи. Через це в моїй сім'ї вона не усім сподобалася, в цьому плані минула паста була універсальнішою.

Щодо ефекту: мені відбілювальна паста сподобалася дещо більше, бо почуття свіжості тримається після очищення досить довго, паста добре чистить зуби та на перший погляд, зуби візуально здаються трішки білішими.

Мені подобаються зубні пасти від Елмекс, можливо, варто ще колись спробувати зубні щітки від цього виробника.

Відбілювальна зубна паста, про яку сьогодні йшла мова, на 100% мені сподобалася і я її впевнено можу порекомендувати вам до покупки.

Я вам бажаю вдалих покупок!

На все добре!

Знайомство з асортиментом ELMEX продовжується
Знайомство з асортиментом ELMEX продовжується
Знайомство з асортиментом ELMEX продовжується
Знайомство з асортиментом ELMEX продовжується

Нижче ви можете побачити мою розпаковку продукту⬇