Kate_Beauty

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Тиждень тому я отримала неймовірні засоби від Clinique:
* Туш для вій Clinique High Impact High-fi Full Volume Mascara;
* Інтенсивно зволожуючий гель тривалої дії 100 годин зволоження Clinique.
Й сьогодні я готова поділитися своїми враженнями після тестування🤗

Пакування гелю мені дуже подобається. Баночка виглядає стильно та якісно. На самій коробочці в якій знаходиться гель є вся інформація про нього.
Стосовно складу гелю, то він хороший. Є такі компоненти, як екстракт листя алое, гіалуронова кислота, екстракт зеленого чаю, активована вода алое, екстракт центелли азійської, що допомагають заспокоїти шкіру та добре зволожити її.

Текстуру гель має приємну, гелеву, дуже зручну в нанесенні. Аромат майже не відчувається.

Гель дуже добре зволожує шкіру, робить її м'якенькою, бархатистою та сяючою, але не занадто. Ще крем чудово підійшов, як база під мій тональний крем від Rimmel.

Отже, гелем я дуже задоволена. Він ідеально підійшов для моєї комбінованої, схильної до сухості шкіри.





Туш для вій представлена в глянцевому, зеленому флаконі. Дуже стильно виглядає.
Щіточка конусоподібної форми, тому зручно промальовувати вії навіть в куточку ока.
Формула у туші гіпоалергенна. З незвичного це те, що в туші є дрібні волокна, які роблять вії виразними.

Завдяки туші вії стають довгими, розділеними, яскраво-чорними та трішки об'ємнішими. Ще мене порадувало, що туш підкручує війки й не склеює їх.
Також класно, що туш протягом дня практично не осипається.
Змивається дуже просто звичайною міцелярною водою, при цьому не залишаючи чорні сліди під очима.

Отже, туш мені дуже сподобалась, бо мої короткі вії, вона робить ну дуже гарними (чесно зізнаюсь, на фото мені не вдалося передати весь ефект, який робить ця туш). Єдиний недолік туші, це те, що вау об'єму вона не робить.