SomovaFM

Починаю свій ранок з вітамінів | ZEST

Починаю свій ранок з вітамінів | ZEST

Не знаю як ви, але кожен свій ранок я починаю з прийому вітамінів та склянки поди з лимоном.

Нещодавно познайомилась з вітамінами від ZEST - це італійська тм. Вітаміни якого не є ліками, а лише дієтичними харовими добавками.

Шипучі таблетки пробую вперше і мене одразу вразив формат - зручна упаковка, яка легко відкривається однією рукою, при цьому сама кришка надійно закрита.

Починаю свій ранок з вітамінів | ZEST

Таблетки круглої плоскої форми, в упаковці їх 20. EfferVit С містить 1000мг вітаміну С, що сприяє зміцненню імунітету та має антиоксидантні властивості, що сприяє зменшенню стресу.

На 200мл води розчиняю одну таблетку, при контакті з водою вода одразу починає шипіти та за лічені секунди розчиняється у склянці.

Самі і вітаміни зі смаком лісових ягід, том водичка фарбується в ніжно рожевий колір - це цукровий барвник, цілком безпечний.

На смак водичка трохи солодкувата. але кислинка вітаміну С все ж присутня.

При регулярном споживанні вони не викликають ніяких шлункових чи зовнішніх подразнень.

Засвоюються чудово. Тим паче такий формат, для мене, дуже зручний. Це та сама склянка води зраку, але з вітамінами.