𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Intimate Hygiene Gel

Joko Blend Intimate Hygiene Gel

Гель для інтимної гігієни з іонами срібла

від Joko Blend - це якісний продукт, який забезпечує дбайливий догляд за самими ніжними і чутливими ділянками жіночого тіла.

У складі містить іони срібла, олію іланг-іланг, бетаїн, екстракт троянди й інші корисні речовини.

Joko Blend Intimate Hygiene Gel

Засіб має зручний формат. Об'єм 200 мл.

Флакон оснащений дозатором, який легко натискається і справно працює, видаваючи оптимальну порцію.

На вигляд гель має легкий жовтуватий відтінок, але сам він прозорий.

Аромат приємний, ніжний і ненав'язливий, у мене асоціюється з шипшиною.

Якщо порівнювати його з іншим гелем для інтимної гігієни від цього виробника (з блакитною етикеткою), то цей значно густіший. Якщо той більш рідкуватий, то з іонами срібла - це в міру густий гель. Він не витікає з дозатору, а подається густою гелевою консистенцією.

Засіб чудово піниться і економно витрачається. Мені достатньо всього одного натискання. В процесі відчуття абсолютно комфортні (без печіння і т.д.). Гель дуже м'яко очищує, настільки делікатно, як це потрібно в інтимних зонах. Пінка виходить об'ємна, змивається швидко, плівки не залишає.

В результаті отримуємо якісне, ретельне і ніжне очищення, зі стійким відчуттям чистоти і свіжості. Гель має прекрасну формулу, яка не подразнює сдизову, не порушує PH, а напроти піклується про належний баланс мікрофлори.
Негативною реакції у мене не спровокував.

Дуже сподобався. Він нічим не поступається Lactacyd й іншим маркам. Я залишилася задоволеною.