Vik_Sem

#mostexpensiveproductsmakeupclub

#mostexpensiveproductsmakeupclub

1. Trussardi Donna Trussardi 2011

Це мій другий флакон, я досі пам'ятаю той момент, коли це був мій перший дорогий парфум.
Мені він прямий дуже запал у душу, і завжди хотілося його повторити, але постійно відкладала його покупку, і брала щось новеньке.
Trussardi Donna 2011 - легкий, ніжний і чарівний жіночий східно-квітковий аромат, випущений у 2011 році італійським модним будинком Trussardi. Парфум є фланкером культового аромату Donna Trussardi, що вийшов у світ у 1994 році. У новій редакції парфум набув більш сучасного, легкого і витонченого звучання Trussardi Donna. Аромат виражає сучасну харизматичну жіночність, сповнену сяйва краси та чуттєвості, чарівності та розкоші.
✨️Білий флакон з золотою кришечкою виглядає стримано і лаконічно.
✨️ Загалом можу описати аромат, як білоквітковий. Це молочні вершкові квіти. Він такий пудрово-кремовий.
Аромат виражає сучасну харизматичну жіночність, сповнену сяйва краси та чуттєвості, чарівності та розкоші.
✨️ Білий флакон з золотою кришечкою виглядає стримано і лаконічно.
Загалом можу описати аромат, як білоквітковий. Це молочні вершкові квіти. Він такий пудрово-кремовий.
Добре скроєний, класичний аромат. Це про білу сорочку в офісі, про світле пальто теплою осінню, про жіночність.

#mostexpensiveproductsmakeupclub

Про цю сироватку детально можно прочитати в дописі: https://club.makeup.com.ua/post/46395/
Сироватка моя окрема любов, і найдорожча з усіх сироваток які я маю. Чудово підходить для чутливої шкіри, тому хочу ще раз її показати і порекомендувати 🥰

3.Олія для губ Clarins Éclat minute Huile Instant Light Lip Comfort oil
На неї я задивлялась досить довго, адже це досить хітовий засіб у цього бренду, часто бачила в Інстаграмі та інших соціальних мережах, спостерігала за текстурою, за упаковкою, ефектом – коли з'явилися гроші та знижка, зрозуміла, що й мені треба – зараз не шкодую❤️
Для себе я обрала відтінок 03 під назвою "Red berry" (червона ягода), дуже характерне, адже колір дійсно червонуватий у олійки.
✨️Флакон виглядає дуже естетично: позолочена крижка, щільний прозорий пластик, золотисті літери.
✨️Аплікатор досить великий, з м'якою подушечкою, дискомфорт абсолютно не відчуваються при нанесенні ним.
✨️Ягідний аромат, не помітний, на губах не залишається.
✨️За контур не розтікається, не западає у складочки, у білу смужку не скочується.
ПідсумокНезважаючи на досить високу ціну, мені здається, що продукт коштує своїх грошей, він якісний. Олія-блиск красиво виглядає на губах, а флакон - урчання моєї косметички. Раджу спробувати!❤️