Vikakyrnos

Час заглянути у косметичку )

Час заглянути у косметичку )

Звісно незаперечним фактом є те , що обявязково у кожної дівчини /жінки повинна бути якісна косметика, дорога сумочка та взуття.

Тож час поговорити І я зочу розповісти про ту косметику без якої не можу обійтись .

І так перший "скарбом" для мене це є крем для тіла . Обожнюю його використовувати і це очно те , що має бути у кожної . Наша шкіра потребує завжи зволоження , а зволоження + неймовірний парфумований шлейф подарує вам Rituals . Спробувавши раз я думаю від неї не відмовишся .

Щодо консистенції - досить легка та неймовірний запах .

Час заглянути у косметич�ку )
Час заглянути у косметичку )

Наступна косметика ,що обов'язково є у всіх і однозначно не в одній к-ті це парфуми/туалетна вода.

Важко представити себе без них , адже кожен аромат після себе залишає спогади , хіба у Вас такого не було ?

Моя улюблена туалетна вода від Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore .

Легкий, літній , солодкуватий аромат. Я обожнюю солодкі духи тому це саме те бажане поєднання нот для мене в люксовому флаконі 🤩

Враховуючи, що кожне обличчя потребує захисту і я не є тому виключення маю у своїй косметичні невідємний люкс це спф крем .

я не представляє себе без нього , моє пігментація думає по іншому 😁

Але використовуючи досить велику к-ть , залишився він , якому даю перевагу та к-ть дівчат які про нього говорять він дійсно має люксові характермастики.

Ось що про нього говорить виробник"Purito Cica Clearing BB Cream SPF 38/PA +++ – це крем нового покоління, який не просто відмінно вирівнює тон шкіри, маскує недосконалості, надає природний сяючий фініш. Але і містить у собі компоненти, що доглядають за шкірою. Такі як: ніацинамід, екстракт центелли, мадекасозид, азіатикозид, азіатська кислота, алантоїн, пантенол.
У засобі надійні фізичні та хімічні фільтри для захисту від УФ."

І це саме те , що мені потрібно і він дійсно виконує мої забаганки 👍🏻 Цей продукт завжди зі мною 🫶🏻