Кузя Ю-а

Аромадифузор для дому, або ваш настрій у ваших руках!

Аромадифузор для дому, або ваш настрій у ваших руках!

Мої любчики в аромадифузорах цього бренду (одразу рекомендую саме їх) це jasmine&plum та oud&berry! Це найбожественніші аромати саме для мене!

Стиглі не нуткі ягоди, ніжні квіти, парфумерні композиції, дорогі ноти та шлейфи. Мій дім зловив нотку атмосферного вайбу 🥰

Аромадифузор для дому, або ваш настрій у ваших руках!

В комплекті йдуть фіброві палички, що при використанні надають сили аромату в залежності від їх кількості. А в комплексі з якісною базою та надзвичайними ароматами - ці дифузорчики УВАГА працюють понад 2 місяці!

Як на ціну, за яку їх продають, то це просто знахідка! Бо і складні дорог аромати, і бюджетна ціна, як для високої якості.

Цей аромат поєднує у собі фруктові, квіткові та східні ноти, створюючи витончену й чуттєву композицію. Початкові ноти малини та шипшини дарують свіжість і легкість, яка плавно переходить у серце аромату з трояндою. Завершують композицію теплі ноти ванілі, ладану та мускусу, залишаючи тривалий і привабливий аромат у домі.

Вони реально цікаві в ароматі та якісні в звучанні! Своїх любимчиків приєднала до постика 🩷