DARIIAKOVACH

Через гель лак я втратила нігті

Через гель лак я втратила нігті

Все почалось в 2018 році,коли вперше на випускний (тут ви порахуєте скільки мені років 😄) я прийшла в салон на манікюр

Тоді однокласниці вже давно ходили з цим гель лаком,а мені,чесно признаюсь,не дозволяла мама через шкоду уф (запам’ятайте цей момент🤪) Та і фінансово раз на місяць витрачати по 200 грн тоді було не раціонально.

Але дозволила на випускний, а потім ще на день народження і на 1 вересня в ВНЗ😄

Після того я чудово здерла його зубами і ходила без покриття

Та з ковідом якось так все завертілось,що та сама мама,яка забороняла-подарувала мені набір для манікюру,щоб робила собі сама)

Через гель лак я втратила нігті

З 2020 по 2022 я активно робила собі манікюр. Я власниця маленької «дитячої» пластини,тож мені хотілось жіночності. Ще й заміж вийшла,ну ви розумієте 🤭

Я постійно нарощувала, а курси проходити для дурнів. Тож нарощувала на око,як сама собі думаю треба робити

На мою скромну суб’єктивну думку було гарно)

Це єдине фото, з поганого стану, а повірте стан був ще жахливішим

Коли до мене дійшло?

Я почала бити на сполох, коли нігті почали тріскатись уверх по всій довжині. Уявіть собі, кожен ніготь відстає від тіла, шкіри і по факту живе м’ясо зверху.

Благо цих фото не збереглось,не хочу тут показувати жахи. Але картина була жахливою

Пальці пекли,я перемотувала їх,нічого не могла робити. Що я зробила найперше? Нічого,просто дала їм спокій. За тиждень вони стали трохи міцнішими. А на наступний. Я купила якийсь найперший засіб в чомусь типу Єва чи Простор. СОС рятувальник після гель лаку

Я розуміла,що тут моя вина,як некваліфікованого майстра. Але і самої шкоди достатньо,адже нігті мали сумний вигляд і після салону

Далі я познайомилась з японським манікюром,який врятував мої нігті.

Про набір я писала ось тут https://club.makeup.com.ua/looks/3928/

До гель лаку я не повернусь за жодних обставин,навіть у салон.

Світ повертається до натуральності і я підтримую цей флеш-моб🙏🏻