ssvlvva

ДОКАЗ, ЩО ЖАСМІН І СЛИВКА МАЮТЬ БУТИ У ВАШОМУ ДОМІ

ДОКАЗ, ЩО ЖАСМІН І СЛИВКА МАЮТЬ БУТИ У ВАШОМУ ДОМІ

Інколи заходиш до когось додому і відчуваєш ці приємні пахучості. В когось пахне випічкою, в когось домашньою кухнею, в когось щойно помита підлога з цитрусом, а в когось пахне так смачно, що цей аромат тепер асоціюється тільки з цим домом.

Такі приємні дрібниці додають особливого комфорту і настрою в кожному домі. Тому мені було важливо щоб гості асоціювали мою квартиру не тільки з приємними спогадами, але і ароматом.🥰

Не спробувати аромадифузор від Avenue des parfums була б для мене помилка. Мені подобається відчувати якісь нові пахощі і це якраз той варіант. Я обрала з жасмином і сливою і не прогадала. Це те що було потрібно моєму дому!😎

ДОКАЗ, ЩО ЖАСМІН І СЛИВКА МАЮТЬ БУТИ У ВАШОМУ ДОМІ

Avenue des Parfums - це український бренд, який поєднує в собі мистецтво парфумерії та елегантність сучасного стилю. Вони створюють аромати, що розкриваються унікальними нотами, передаючи атмосферу великих міст і найяскравіших моментів життя. Кожен парфум бренду — це окрема історія, що підкреслює індивідуальність та характер свого власника.

Найголовніше, продукція не тестується на тваринах, а зараз у світі це досить гостра тема🙌🏻

Думаю якби там був тільки жасмин і слива, була б не така крута комбінація. Тому українські виробники вирішили поєднати їх з ніжними нотами іланг-ілангу, троянди і гарденії. Хоч я не полюбляю гвоздику, але разом з сливою і конвалією вийшов дуже вдалий сет. Аромат надає дому якоїсь творчої атмосфери і гармонії.🥰

Аромадифузор наповнює ароматом весь простір в домі. Рекомендовано використовувати у вітальні чи кухні, але куди б ви його не поставили, запах сливи і жасмину застане вас всюди. Навіть трьох паличок досить аби аромат був насиченим.🔥

Avenue des parfums - це твій персональний портал у світ спокою та натхнення. Дифузор не тільки приносить аромат, але й перетворює простір навколо на оазу, де кожен вдих приносить радість і насолоду. Дозволь собі цей маленький ритуал турботи, який перетворює звичайний день на момент щастя.💋