Олешко Анна💜

Bioderma - Зволожувальна олія для вмивання для обличчя і тіла, для сухої та атопічної шкіри

Bioderma - Зволожувальна олія для вмивання для обличчя і тіла, для сухої та атопічної шкіри

Нарешті дочекалася своєї посилочки з ЄС... Дерматологічну косметику я відкрила для себе не так давно, але тепер моя суха та чутлива шкіра зволожена та оксамитова. Я забула про подразнення та висипи.
Знайте, неправильний догляд - це корінь ваших проблем!!! Мені теж казали про спадковість, екологію і все таке інше... Особливо в молодості, що косметика псує шкіру. В результаті просто треба підбирати індивідуально ті засоби, що роблять вас і вашу шкіру щасливими, а не витрачати гроші та час на дешеві та безстрокові покупки. І не дай Боже сподіватися на "бабусині поради", коли це діло вже треба лікувати.
В чому секрет успіху?
Це ж олія, вона апріорі не може сушити - перше, що я подумала перед тим як вперше купити цю олію для душу.
Насичена, нежирна текстура олії м’яко очищує. Формула на 33% складається із компонентів, що відновлюють баланс ліпідів, зволожують, живлять шкіру, усувають відчуття стягування та захищають від зовнішніх агресивних факторів.
В складі немає барвників та мила тому олія не викликає подразнення, не щипає очі та слизові.
Що ми отримуємо з першого використання:
💚 Зволоження навіть під час купання.
💚Ультра-живильне очищення.
💚Протизапальну дію.
💚 Очищення, заспокоєння, навіть де дуже пересушені ділянки.
Склад
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, LAURYL GLUCOSIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, MANNITOL, POLYSORBATE 20, XYLITOL, LAURETH-2, RHAMNOSE, NIACINAMIDE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, FRAGRANCE (PARFUM)
Спосіб застосування
Підходить для душу або ванни.
Наносити на вологу шкіру та змити водою, після чого використовувати за потреби молочко або крем для більшого ефекту. У мене зараз це Зволожувальне молочко для сухої та дуже сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Moisturising Lotion (молочко швидко поглинається шкірою, рідка текстура дозволяє економно наносити засіб при цьому він не лишає липкості та швидко поглинається і ефект залишається надовго).
ВИСНОВКИ
Легка текстура олії добре очищає та зволожує. Користуюсь як для обличчя, так і для всього тіла. Олія не дуже піниться але досить добре очищає шкіру.
Обидва засоби не мають віддушок для мене це скоріше плюс. Я звісно любою парфумовані креми та гелі проте вважаю, що "хімія" при проблемах зі шкірою все ж таки зайва.
Задоволена цими засобами. Рекомендую! 🥰

Bioderma - Зволожувальна олія для вмивання для обличчя і тіла, для сухої та атопічної шкіри
Bioderma - Зволожувальна олія для вмивання для обличчя і тіла, для сухої та атопічної шкіри
Bioderma - Зволожувальна олія для вмивання для обличчя і тіла, для сухої та атопічної шкіри