shula

Шампуні Garnier: зелений чай, касторова олія та мед з прополісом – що обрати для свого волосся?

Шампуні Garnier: зелений чай, касторова олія та мед з прополісом – що обрати для свого волосся?

Шампуні Garnier: зелений чай, касторова олія та мед з прополісом – що обрати для свого волосся?

Огляд трьох шампунів Garnier: свіжість зеленого чаю, живлення касторової олії та зміцнення меду з прополісом.

  1. Garnier з зеленим чаєм (для жирного типу волосся)
    Цей шампунь призначений для жирного типу волосся, але мені він не сподобався. Незважаючи на обіцянки очищення та контролю над жирністю, я не побачила жодного ефекту. Волосся продовжувало швидко жирніти, тому цей варіант для мене виявився неефективним.
  2. Garnier з медом і прополісом
    Лінійка з медом і прополісом має дійсно приємний аромат, який довго тримається на волоссі. Але від кондиціонера я не побачила суттєвого ефекту. Волосся після шампуню залишалося свіжим і не жирніло так швидко, що є великим плюсом. Однак, ефективності самого кондиціонера в плані догляду я не відчула, хоча шампунь мені сподобався за його аромат і здатність тримати волосся свіжим.
  3. Garnier з касторовою олією
    Цей шампунь я купую вже втретє разом із бальзамом з цієї ж лінійки. Мені подобається, як він доглядає за волоссям: робить його м'яким і зволоженим, а аромат тримається протягом усього дня. Але, якщо ви шукаєте засіб від випадіння волосся, цей шампунь вам навряд чи допоможе. Я не помітила змін – волосся випадає так само, як і раніше. Якщо у вас є проблеми з випадінням волосся, варто більше уваги приділяти вітамінам та способу життя, а не покладатися на шампунь.

Висновок:
Я рекомендую шампунь з касторовою олією, якщо вам подобається тривалий аромат і приємне відчуття на волоссі. Лінійка загалом доволі класна, і я обов'язково її повторю. Проте, ще раз наголошую, що від випадіння волосся цей засіб навряд чи допоможе